titleGreen855-nawozy2n

Magazyn nawozów specjalistycznychW ofercie nawozów znajdują się wszystkie dostępne na rynku krajowym i światowym nawozy mineralne i organiczne. Poprzez nawozy mineralne rozumiemy grupy azotowe, potasowe, fosforowe, wieloskładnikowe, wapno nawozowe w formach węglanowych i tlenkowych lub ich mieszaninach, a także nawozy specjalistyczne do produkcji warzyw, owoców, kwiatów, drzew i krzewów ozdobnych. Dostępne są nawozy luzem, w Big Bag 1800 kg, 1200 kg, 1000 kg, 600 kg, 500 kg oraz workach 50 kg i 25 kg, a także wysoko konfekcjonowane. W ofercie znajdują się także rolnicze nawozy specjalistyczne, które w swoim składzie posiadają także żywe organizmy w postaci grzyba i bakterii, których głównym celem jest poprawa życia biologicznego gleby, a co pozwala na mineralizację składników z form nie przyswajalnych, a gromadzonych w glebie przez lata.


Jeden z naszych sposobów obniżenia kosztów transportuFirma tylko w małym zakresie dysponuje własnymi magazynami, a magazyny te przeznaczone są pod nawozy wysokospecjalistyczne i zawierające żywe mikroorganizmy. Cała pozostała gama nawozów dojeżdża bezpośrednio od Producentów i importerów. Logistyka dostaw dzięki współpracy z licznymi spedycjami oraz posiadaniu własnego transportu pozwala nam realizować zamówienia nawet w 24 godziny.

 

 

 

 

 

 

 

nawozy-stosowanie-ngl

Rola nawożenia Perlką w zapobieganiu infekcjom powodowanym przez kiłę kapustnych

NAWÓZ PERLKA

Rola nawożenia Perlką w zapobieganiu infekcjom powodowanym przez kiłę kapustnych w uprawie rzepaku ozimego. Perlka (cyjanamid wapnia) jest doskonałym nawozem azotowo-wapniowym o spowolnionym działaniu. W składzie zawiera 19,8% azotu (N) oraz 50,0% wapnia (CaO). Dzięki swoim specyficznym właściwościom poprawia zdrowotność i produktywność gleb. Zastosowany przed siewem w uprawie rzepaku ozimego zapobiega porażeniu przez kiłę kapusty.

Więcej…

 

PROCAM CYNK

 

 

PROCAM MAG

 

 

PROCAM MANGAN

 

 

PROCAM MOLIBDEN

 

 

PROCAM FOSFOR LIQUID

 

 

PROCHELAT MAX

 

 

PROCHELAT Cu

 

 

ProKali+

 

 

PROLEAF TOTAL

 

 

Strona 1 z 2

powerseeds_logo

 


Horti.Procam

Komunikat Fitosanitarny PROCAM