PROCAM na SGGW w Warszawie

26 kwietnia odbył się wykład specjalistów PROCAM dla studentów SGGW przy współpracy z Kołem Naukowym Rolników SGGW w Warszawie. Ze strony PROCAM wykład przeprowadził dr inż. Dariusz Wyczling oraz Grzegorz Malesiński. Tematem spotkania były wybrane zagadnienia z ochrony i nawożenia pszenicy oraz rzepaku. W szczególności zwrócono uwagę na to jak skutecznie zwalczać chwasty, szkodniki i choroby dobierając do tego odpowiednie substancje aktywne z różnych grup chemicznych oraz jak przeciwdziałać powstawaniu ich odporności. Studenci mieli możliwość szerszego poznania zasad funkcjonowania doradztwa agrotechnicznego w firmie PROCAM w Polsce i Europie.

Wykład pomimo późnej pory cieszył się dużą frekwencją studentów SGGW. Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym studentom za czynny udział w wykładzie i już dziś zapraszamy na kolejny.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego reportażu z tego wydarzenia: Polecamy

 
Serwis nie zbiera w sposób automatyczny informacji, za wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies, które niezbędne są do rozpoznawania użytkowników, zapamiętywania ustawień, przetrzymywania parametrów sesji, lepszego dopasowania Serwisu do użytkowników. Jeśli zapoznałeś się z tą informacją kliknij ZAMKNIJ.