Dni Pola - Żórawina i Podolany 2017

W dniach 6-7 czerwca odbyły się Dni Pola na obszarze oddziałów z Dolnośląskiego Regionu PROCAM, w Żórawinie i Podolanach. W obu lokalizacjach gościliśmy około 500 rolników, których przywitał Dyrektor Regionu, Maciej Płaczek.

W dalszej części spotkania Goście wysłuchali wykładu Dyrektora Działu Nasion, Roberta Oliwy, o nowych odmianach rzepaku w ofercie firmy PROCAM. Kolejnym prelegentem był dr inż. Dariusz Wyczling, który omówił technologię zbóż i rzepaku. Aleksander Kasiniak, Damian Góra oraz Maciej Milej przedstawili zastosowane na poletkach doświadczalnych zabiegi.

Po części teoretycznej wszyscy wyruszyli na pole, by przyjrzeć się uprawom i efektom zastosowanych na nich technologiach.

Na koniec, przy wspólnym posiłku z grilla, odbyło się losowanie nagród w Loterii Dni Pola PROCAM, którym towarzyszyły spore emocje. Zwycięzcom bardzo serdecznie gratulujemy.

Polecamy

 
Serwis nie zbiera w sposób automatyczny informacji, za wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies, które niezbędne są do rozpoznawania użytkowników, zapamiętywania ustawień, przetrzymywania parametrów sesji, lepszego dopasowania Serwisu do użytkowników. Jeśli zapoznałeś się z tą informacją kliknij ZAMKNIJ.