Dni Pola - Szepietowo 2017

14 czerwca na Dniach Pola spotkaliśmy się w Regionie Warmii i Mazur u Dyrektora Bogdana Rudzińskiego, który otworzył spotkanie i przywitał przybyłych Gości wraz z Prezesem firmy PROCAM, Michałem Ciszakiem oraz Kierownikiem oddziału Białystok, Januszem Łanczkowskim. 

Wykłady dla Rolników przygotowali i przedstawili Główny Specjalisty Ochrony i Nawożenia, Grzegorz Malesiński oraz Dyrektor Marketingu Działu Nasion, Michał Grześkowiak. 

Najważniejszym elementem spotkania była lustracja poletek doświadczalnych, na których Doradcy opowiadali Rolnikom o zastosowanych technologiach w uprawach zbóż i rzepaku.

Po wykładach oraz części praktycznej wszyscy udali się na wspólną biesiadę przy daniach z grilla i muzyce tanecznej, gdzie kontynuowali dyskusje dotyczące swoich upraw.

Polecamy

 
Serwis nie zbiera w sposób automatyczny informacji, za wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies, które niezbędne są do rozpoznawania użytkowników, zapamiętywania ustawień, przetrzymywania parametrów sesji, lepszego dopasowania Serwisu do użytkowników. Jeśli zapoznałeś się z tą informacją kliknij ZAMKNIJ.