Ludzie - nie procesy

Nazywam się Mateusz Tołłoczko i pracuję w firmie PROCAM jako młodszy doradca agrotechniczny na ternie północno-zachodniej części województwa mazowieckiego. Mój pierwszy kontakt z firmą miałem na swojej uczelni, czyli SGGW w Warszawie. Był to udział w prelekcji prowadzonej przez Grzegorza Malesińskiego, Głównego Specjalistę Ochrony i Nawożenia PROCAM, który również później czujnym okiem nadzorował moje praktyki w firmie. W międzyczasie brałem udział w warsztatach polowych organizowanych przez PROCAM dla Koła Naukowego Rolników SGGW w Warszawie. Mam już za sobą wewnętrzny egzamin agrotechniczny - na szczęście zdany. W międzyczasie ukończyłem studia magisterskie, a teraz przede mną wejście pełną parą w profesjonalne doradztwo agrotechniczne połączone ze sprzedażą środków produkcji. Status studenta zniknął i już dziś wiem, że praca w firmie PROCAM jest również nieustającą nauką.

Krótka i moim zdaniem najbardziej cenna rada ode mnie, dla wszystkich studentów planujących działanie w branży - aktywizujcie się zawodowo jak najwcześniej, a najlepiej będzie zarówno dla Was, jak i dla nas, jeśli zrobicie to w firmie PROCAM.

Pozdrawiam serdecznie!

Polecamy

 
Serwis nie zbiera w sposób automatyczny informacji, za wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies, które niezbędne są do rozpoznawania użytkowników, zapamiętywania ustawień, przetrzymywania parametrów sesji, lepszego dopasowania Serwisu do użytkowników. Jeśli zapoznałeś się z tą informacją kliknij ZAMKNIJ.