Szanowni Państwo,

W związku z niepokojącymi sygnałami wpływającymi od osób postronnych, informujemy, iż nieznana nam osoba, działająca bez wiedzy i upoważnienia PROCAM Polska sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, rozsyła wiadomości mailowe o nieopłaconych fakturach wystawionych rzekomo przez PROCAM Polska sp. z o.o., podszywając się pod pracowników naszej firmy. Z dotychczasowych informacji wynika, że wiadomość ta wysyłana jest z domeny „nazwa.pl” i dołączony jest do niej plik o rozszerzeniu „rar”, choć okoliczności te mogą ulec zmianie. Z uwagi na fakt, iż wiadomości te nie pochodzą od PROCAM Polska sp. z o.o. informujemy, iż załącznik może zawierać złośliwe oprogramowanie, wobec czego, w przypadku otrzymania takiej wiadomości, prosimy o jej zignorowanie, nieotwieranie załącznika i jak najszybsze usunięcie wiadomości z Państwa skrzynki mailowej. 

Jednocześnie pragniemy przeprosić Państwa za wszelkie niedogodności i poinformować, że Spółka podjęła już stosowne kroki prawne, celem zaprzestania opisanego powyżej nielegalnego procederu.

Z poważaniem,

PROCAM Polska sp. z o.o.

Polecamy

procam_prosan_250x250px_0001.jpg
 
Serwis nie zbiera w sposób automatyczny informacji, za wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies, które niezbędne są do rozpoznawania użytkowników, zapamiętywania ustawień, przetrzymywania parametrów sesji, lepszego dopasowania Serwisu do użytkowników. Jeśli zapoznałeś się z tą informacją kliknij ZAMKNIJ.