Podsumowanie Dni Pola PROCAM 2017

Również w tym roku Rolnicy nie zawiedli nas i licznie stawili się w sześciu regionach Polski, gdzie odbyły się spotkania w ramach kolejnej już edycji imprezy. Dni Pola to jedna z najciekawszych i największych imprez rolniczych, która ma na celu wprowadzenie wszystkich zainteresowanych Klientów i partnerów firmy PROCAM w nowy sezon z zakresu agrotechniki, nasiennictwa i ochrony roślin.

Nowoczesna agronomia wymaga obecnie niebywałego zaangażowania od rolników. Aby więc osiągać wymierne korzyści z podejmowanych działań konieczne jest racjonalne planowanie podejmowanych w swoim gospodarstwie działań. Wybór odpowiednich odmian zarówno zbóż ozimych, jak i rzepaku ozimego stał się konieczny, aby uzyskać jak największe plony. Rozumieją ten fakt doradcy PROCAM i dlatego też jednym z głównych tematów prezentowanych podczas Dni Pola jest propozycja aktualnie najlepszych odmian zaopiniowanych przez specjalistów z Działu Nasiennego PROCAM.

Uczestnicy Dni Pola mieli okazję połączyć wiedzę teoretyczną z wypróbowanymi w doświadczeniach i przynoszącymi ekonomiczne korzyści rozwiązaniami w produkcji roślinnej podczas wizytacji na poletkach, które prowadzone są przez doradców PROCAM, na których stosowane są proponowane przez firmę rozwiązania w zakresie nawożenia mineralnego, nawożenia dolistnego, ochrony herbicydowej, ochrony fungicydowej czy też insektycydowej w poszczególnych terminach fenologicznych roślin uprawnych. Charakter imprezy polowej pozwala więc na uzyskanie fachowej agronomicznej wiedzy połączonej z wymianą opinii i doświadczeń z innymi rolnikami i fachowcami. 

Dni Pola PROCAM 2017 odbyły się: 2 czerwca w Strachocinie (region Pomorze Zachodnie), 6 - 7 czerwca w Żórawinie i Podolanach (oddziały z regionu Dolnośląskiego), 9 czerwca w Karolewie (region Wielkopolski), 13 czerwca w Ratyczowie (region Południowo - Wschodni), 14 czerwca w Szepietowie - Wawrzyńcach (Region Warmii i Mazur), 22 czerwca w Stanowie (region Pomorski).

Polecamy

 
Serwis nie zbiera w sposób automatyczny informacji, za wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies, które niezbędne są do rozpoznawania użytkowników, zapamiętywania ustawień, przetrzymywania parametrów sesji, lepszego dopasowania Serwisu do użytkowników. Jeśli zapoznałeś się z tą informacją kliknij ZAMKNIJ.