Dni Pola - Ratyczów 2017

We wtorek 13 czerwca w Ratyczowie, w Regionie Południowo-Wschodnim, miało miejsce kolejne spotkanie z cyklu Dni Pola PROCAM 2017. Licznie przybyłych Gości przywitał Regionalny Dyrektor Sprzedaży – Przemysław Konaszczuk. Wykłady teoretyczne dla Rolników poprowadził Dyrektor Działu Nasion – Robert Oliwa, który opowiedział o nowych odmianach rzepaku w ofercie PROCAM, a także o specjalnie przygotowanej promocji na zakup nasion rzepaku. Kolejnym prelegentem był Kierownik Działu Technicznego – Maciej Bromirski, który przedstawił agrotechnikę zbóż i rzepaku oraz przeprowadził konkurs z nagrodami dla wszystkich uczestników Dni Pola.

Po zakończonych wykładach przybyli Goście odwiedzili poletka doświadczalne, na których przedstawiciele PROCAM omawiali zastosowane w uprawach technologie ochrony. 

Na zakończenie spotkania wszyscy spotkali się przy wspólnym posiłku, gdzie kontynuowali dyskusje i wymieniali się spostrzeżeniami ze zdobytych informacji.

Polecamy

 
Serwis nie zbiera w sposób automatyczny informacji, za wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies, które niezbędne są do rozpoznawania użytkowników, zapamiętywania ustawień, przetrzymywania parametrów sesji, lepszego dopasowania Serwisu do użytkowników. Jeśli zapoznałeś się z tą informacją kliknij ZAMKNIJ.