Skup Płodów Rolnych

Wymiana barterowa - nowa forma współpracy z klientami PROCAM Polska. Współczesne rolnictwo charakteryzuje się tym, że nie jest możliwe samodzielne funkcjonowanie gospodarstw bez współpracy z otoczeniem i to nie tylko w zakresie marketingu produktów czy organizacji procesów produkcyjnych, ale i sprzedaży wyprodukowanych produktów. Dynamiczny rozwój światowego handlu, a także rolnictwa nakłada na uczestników tego procesu również i producentów rolnych obowiązek ciągłego monitorowania i oddziaływania na zmiany.


W tym celu w Firmie PROCAM Polska powstał Dział Obrotu Płodami Rolnymi. Oferujemy atrakcyjne ceny, programy rozliczeniowe zapewniające terminowe regulowanie należności oraz wsparcie kredytowe poprzez środki do produkcji rolnej. Naszym Klientom zapewniamy skuteczny odbiór i transport płodów rolnych przez cały rok. Bardzo ważną sprawą jest również wybór odbiorcy ze względu na jakość, pewność zapłaty oraz logistykę. Współpracując z największymi odbiorcami zboża i rzepaku w kraju i za granicą, gwarantujemy sprzedaż Państwa płodów rolnych z jak najlepszym zyskiem. Jest to dla nas sposób na zachowanie płynności finansowej, tak istotnej dla każdego uczestnika rynku, jak i możliwość dla Państwa, bezgotówkowego i sprawnego rozliczenia z nami.


Doświadczenie naszych Doradców Agrotechnicznych i znajomość rynku pozwala Państwu na jak najlepszą produkcję, a współpraca z Działem Obrotu Płodami Rolnymi na jak najefektywniejszy zysk oraz sprawne rozliczenie z firmą PROCAM. Cieszymy się, że z sezonu na sezon coraz bardziej zdobywamy Państwa zaufanie, a dzięki temu pracujemy nad tym by jeszcze skuteczniej rozwijać tę formę współpracy z Państwem.


Dział Obrotu Płodami Rolnymi barter@procam.pl tel./fax 58 530 44 77 

Michał Kryszewski, tel. 503 097 500 Kierownik Logistyki

Marcin Ćwikło, tel. 509 793 677 Oddział Tczew, Słupsk, Nowy Dwór Gdański, Kwidzyn

Maciej Piekarek, tel. 728 909 531 Oddział Toruń, Radziejów, Ciechanów, Płock

Joanna Wiącek, tel.787 618 643 Oddział Stargard, Koszalin, Sulęcin

Karol Szczepaniak, tel. 728 424 026 Oddział Budzyń, Krobia

Leokadia Wojtala-Łozowska, tel. 502 867 885 Oddział Wrocław, Pielgrzymka

Anna Niedziela, tel. 509 978 991 Oddział Wrocław, Pielgrzymka

tel. 512 456 622 Oddział Białystok, Jonkowo

Daniel Kulbaka, tel. 505 122 502 Oddział Lublin, Ratyczów, Wietlin, Sokołów Podlaski

Aleksandra Polityło, tel. 728 341 816 Oddział Lublin, Logistyka

Aleksandra Harbuz, tel. 734 451 097 Oddział Lublin, Jędrzejów, Sandomierz
PROCAM

barter@procam.pl barter@procam.pl barter@procam.pl barter@procam.pl barter@procam.pl

Polecamy

procam_prosan_250x250px_0001.jpg
 
Serwis nie zbiera w sposób automatyczny informacji, za wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies, które niezbędne są do rozpoznawania użytkowników, zapamiętywania ustawień, przetrzymywania parametrów sesji, lepszego dopasowania Serwisu do użytkowników. Jeśli zapoznałeś się z tą informacją kliknij ZAMKNIJ.