FarmLider

Chcąc ułatwić planowanie prac oraz podejmowanie optymalnych decyzji w samej uprawie, oraz monitorowanie innych działań w gospodarstwie zespół agronomów PROCAM proponuje wdrożenie programu do zarządzania gospodarstwem rolnym o nazwie FarmLider. Program FarmLider został stworzony przez praktyków dla profesjonalistów. Nad jego stworzeniem pracowali polscy specjaliści od technologii informatycznych wspomagani już na etapie tworzenia aplikacji przez agronomów PROCAM. 

FarmLider jest prosty w obsłudze, intuicyjny, a zarazem wysoce efektywny i profesjonalny. 

Z jednego miejsca, po zalogowaniu się przez internet do aplikacji można w niej zarządzać dostępnymi modułami gospodarstwa. Rozpoczynając o d p oszczególnych p ól, technologii upraw przez maszyny i pojedynczych pracowników dochodzimy do zarzadzania wynikiem całego gospodarstwa 

Z programu można korzystać na wszystkich typach urządzeń posiadających dostęp do internetu takich jak: komputer, tablet czy telefon. FarmLider zawiera wiele przydatnych narzędzi w codziennej pracy w gospodarstwie miedzy innymi kalkulatory nawożenia, kalkulator norm wysiewu, rejestrator opadów. W programie Farm Lider jest specjalnie przygotowany moduł z dostępem do aktualnych komunikatów fitosanitarnych co w ostatecznym rozrachunku ma wpływać na lepszą efektywność wykonywanych zabiegów i zarazem lepsze prowadzenie upraw. 

Aby zrealizować założone cele zarządzanie gospodarstwem powinno być całościowe, elastyczne i otwarte na zmieniające się otoczenie. Program zawiera moduły zaprojektowane tak, aby spełniały oczekiwania wszystkich użytkowników. Koszty, przychody, oraz wyliczony dochód to podstawowe dostępne narzędzia ale można w nim również w prosty sposób wygenerować niezbędne raporty, wykorzystanie maszyn, mapy, działki, ewidencje – wszystko błyskawicznie dostępne, dające pełen i aktualny obraz gospodarstwa. Zaznaczanie obrębu działek nigdy dotąd niebyło tak łatwe do odwzorowania jak w programie Farm Lider dzięki mapom firmy Google. 

Zarządzanie gospodarstwem, a w szczególności produkcją roślinną dzięki zastosowaniu nowych technologii i efektywnemu ich monitorowaniu poprzez program Farm Lider s taje s ię e fektywne i przynosi rezultaty w postaci optymalnego w danych warunkach wyniku finansowego. 

Dostęp do aplikacji Farm Lider odbywa się poprzez stronę internetową www.farmlider.pl, a dodatkowych informacji na temat oprogramowania można uzyskać dziś bezpośrednio u przedstawicieli PROCAM pierwszej firmy na rynku polskim która dystrybuuje licencje FarmLider.

Polecamy

procam_prosan_250x250px_0001.jpg
 
Serwis nie zbiera w sposób automatyczny informacji, za wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies, które niezbędne są do rozpoznawania użytkowników, zapamiętywania ustawień, przetrzymywania parametrów sesji, lepszego dopasowania Serwisu do użytkowników. Jeśli zapoznałeś się z tą informacją kliknij ZAMKNIJ.