PROCAM Agronomia Sukcesu > Ludzie > Ludzie nie procesy > Kariera > Program Praktyk i Staży
procam-rosliny-w-doniczkach

Program Praktyk i Staży

Przedstawiciel Handlowy

Co będzie należało do Twoich zadań?

 • Podążanie za strategią sprzedażową i cenową firmy,
 • Zależy nam, abyś stale poszerzał bazę o nowych klientów,
 • Powierzymy Ci ważne zadania związane z doradztwem agronomicznym w dogodnym regionie,
 • Udział w cyklu szkoleń w celu poszerzania wiedzy niezbędnej w doradztwie.

Jakie są nasze oczekiwania?

 • Zależy nam na Twojej determinacji w dążeniu do osiągnięcia celu, umiejętności samodzielnego, efektywnego planowania pracy oraz motywacji do podnoszenia własnych kwalifikacji,
 • Nie pracujesz u nas – budujesz relacje, dlatego istotne jest dla nas, abyś czuł się swobodnie w kontaktach zarówno z klientami jak i z pracownikami,
 • Cenimy elastyczność i otwartość oraz pozytywne nastawienie do ludzi,
 • W pracy mobilnej niezbędne jest abyś posiadał prawo jazdy kat. B,
 • Dodatkowym atutem będzie wykształcenie wyższe rolnicze lub pokrewne jak i praktyczna wiedza związana ze sprzedażą produktów specjalistycznych wykorzystywanych w branży.

Co możemy Ci zaoferować w zamian za Twoje zaangażowanie?

 • Z nami staniesz się fachowcem, zyskasz szacunek, uznanie, markę, będziesz członkiem elitarnego zespołu,
 • Gwarantujemy Ci rozwój i wiedzę poprzez intensywny proces szkoleń prowadzonych przez ekspertów oraz wsparcie i opiekę merytoryczną,
 • Proponujemy stałe wynagrodzenie plus premię uzależnioną od celów jakie sam sobie wyznaczasz,
 • Gwarantujemy miłą atmosferę oraz ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o międzynarodowych standardach pracy,
 • Zapewniamy narzędzia nie tylko do pracy – samochód, telefon służbowy, iPad,
 • Wspieramy zdrowy tryb życia poprzez rozwinięty pakiet socjalny, sportowy i finansowanie opieki medycznej.

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ

 


Zostaw nam swoją aplikację
Pozwól by praca znalazła Ciebie

Jak wygląda proces rekrutacji w PROCAM?

schemat-zatrudnienia
Jeśli nie znaleźliście oferty dla siebie, prześlijcie nam swoją aplikację.

Pozwólcie, żeby praca znalazła Was.

Pracownik Terenowy


Planuj z nami swoją przyszłość Program skierowany do studentów

Planuj z nami swoją przyszłość pod takim hasłem w obecnym roku PROCAM POLSKA współpracuje z pięcioma Uniwersytetami Przyrodniczymi w Polsce: SGGW Warszawa, Lublin, Poznań, Olsztyn oraz Kraków.

Od kilku lat umożliwiamy młodym ludziom zdobycie doświadczenia w zakresie praktyk. Nasza Firma poważnie traktuje zagadnienia związane z przyszłością studentów jak i przyszłej młodej kadry. Podczas spotkań w Uczelniach mamy okazję poznać przyszłych inżynierów i magistrów, którzy po ukończeniu studiów będę szukali zatrudnienia w sektorze rolnym i ogrodniczym.

Co szczególnego studenci kierunków rolniczych i ogrodniczych mogą oczekiwać na praktyce w PROCAM? Myślę, że wszystkiego co może przydać się już wkrótce, w ich przyszłym życiu zawodowym. Domeną naszej działalności jest doradztwo, pomoc w rozwiązywaniu problemów w gospodarstwach naszych klientów oraz dystrybucja nowoczesnych środków do produkcji rolniczej i ogrodniczej. PROCAM składa się z 8 regionów zlokalizowanych w całej Polsce. W każdym regionie znajdują się oddziały które buduje swoją bazę klientów (właścicieli gospodarstw oraz sklepów sprzedających środki ochrony roślin i nawozy). Kontakt z klientami pielęgnują i systematycznie z nimi współpracują przedstawiciele handlowi / doradcy techniczni / specjaliści agronomii. Dla planujących i budujących swoją przyszłość nieustanny kontakt z klientami, to wielka szansa zdobycia doświadczenia w różnych dziedzinach, w różnych gospodarstwach, o różnym profilu produkcji. Studenci towarzysząc w wyjazdach do klientów razem z przedstawicielami handlowymi, agronomami nabierają umiejętności trudnej często rozmowy dotyczącej problemów pilnych do rozwiązania w danym gospodarstwie. Ponadto obserwują rozmowę handlowca jako ofertę składaną przez naszego agronoma dla właściciela gospodarstwa pod konkretne produkty. Odnalezienie się na rynku trudnej konkurencji jest sztuką połączenia wiedzy, marketingu, umiejętności jak i osobowości naszego handlowca. Są to doświadczenia bardzo cenne pozyskiwane w konkretnych sytuacjach i warunkach. W relacji agronom – klient ujawniają się autentyczne problemy, z którymi mierzymy się na co dzień. Student jest wówczas świadkiem kompletnego procesu kiedy to reprezentanci PROCAM na bazie doświadczenia i wiedzy rozpoznają problem, podają propozycję rozwiązania wraz z przedstawieniem oferty handlowej.

Program zawiera również udział w seminariach organizowanych „na żywo” na plantacjach u naszych partnerów. Seminaria, wykłady naukowe, konwersacje praktyków na temat uchybień na plantacji, lub zaakcentowanie pozytywnej uprawy to bogata wiedza nie tylko dla studenta.

Podczas organizowanych tradycyjnie co roku Dni Pola praktykant ma możliwość uczestniczyć w nich zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Na załączonych zdjęciach studenci z ubiegłorocznych spotkań. Częścią programu jest również wizyta w siedzibie firmy i poznanie procesów koordynujących biznes, czynny udział i możliwość sprawdzenia się na poletkach demonstracyjnych prowadzonych pod profesjonalnym okiem naszego lekarza roślin Kolegę Macieja Bromirskiego.

Student szukający na rynku firmy, w której chce zdobyć cenne doświadczenie i wiedzę ma gwarancję że znajdzie ją w firmie PROCAM. Program kilkutygodniowej praktyki studenckiej daje szanse na poznanie branży i pierwsze zaistnienie na trudnym rynku pracy. Atrakcyjna i urozmaicona praktyka daje możliwości poznania większej perspektywy funkcjonowania biznesu.

Studentów zainteresowanych swoją przyszłością zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Koordynator projektu

Anna Kosińska

STUDENCIE APLIKUJ

Planuj z nami swoją przyszłość