PROCAM Agronomia Sukcesu > Aktualności > Aktualności > 18 czerwca odbył się finał VII ogólnopolskiego piłkarskiego turnieju dla dzieci z małych miejscowości i wsi BASF PROCAM CUP 2023.

Tegorocznymi mistrzami została podkarpacka drużyna – Szkółka Piłkarska Team Przecław.

Do walki o miano zwycięzców w tegorocznej edycji finału turnieju BASF PROCAM CUP stanęło 8 zespołów z całej Polski. Łącznie w turniejach regionalnych grały 32 drużyny z całej Polski.

Nagrodą główną dla zwycięzców jest wyjazd na mecz Polska – Wyspy Owcze, który odbędzie się we wrześniu tego roku na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

– Historia zatacza koło. Pierwszą edycję naszego wydarzenia wygrali Giganci z Radymna. Tym razem drużyna Team Przecław. To pokazuje, jak silnym ośrodkiem piłki nożnej młodzieżowej jest region podkarpacki, biorąc pod uwagę, że ekipy z tego województwa wygrały w naszym turnieju już 3 razy – komentował przebieg wielkiego finału Piotr Żmijewski, dyrektor handlowy firmy PROCAM Polska.

Rywalizacji przyglądał się między innymi Jakub Rzeźniczak, były zawodnik takich klubów jak Widzew Łódź, Legia Warszawa oraz Wisła Płock, pięciokrotny Mistrz Polski, który przyglądał się rywalizacji w Kołobrzegu.

Koncertową część rozdania nagród zapewnił Liber – polski raper i autor tekstów.