PROCAM Agronomia Sukcesu > Produkty > Środki ochrony roślin

Środki ochrony roślin

W bogatej ofercie handlowej firmy PROCAM Polska znajdziecie najpopularniejsze na rynku profesjonalne środki ochrony roślin cenionych producentów krajowych oraz zagranicznych. Stosuje się je m.in. w celu zapewnienia roślinom uprawnym właściwej ochrony przed chorobami, szkodnikami oraz chwastami, a także w celu regulacji wielu procesów biologicznych.

Postaw na skuteczne środki do ochrony roślin

Profesjonalne środki ochrony roślin oferowane przez firmę PROCAM Polska to m.in. herbicydy działające selektywnie lub nieselektywnie. Preparaty selektywne zwalczają ściśle określone grupy chwastów, natomiast nieselektywne eliminują wszystkie grupy chwastów w uprawach. Do oferowanych przez nas środków ochrony roślin należą również fungicydy, czyli środki grzybobójcze, których zadaniem jest eliminacja sprawców groźnych chorób grzybowych. Kolejną ważną grupę środków w naszej ofercie stanowią insektycydy, stosowane w celu zwalczania uciążliwych szkodników upraw. Znajdziecie tu również odrębną grupę insektycydów, przeznaczonych wyłącznie do zwalczania szkodników magazynowych.

Środki ochrony roślin z regulatorem wzrostu

Fungicydy z funkcją regulatora wzrostu to kolejna grupa środków ochrony roślin w naszym bogatym katalogu. W ich skład wchodzą różnorodne substancje, takie jak auksyny, cytokininy i gibereliny, które wykorzystuje się m.in. do zapobiegania wyleganiu zbóż oraz do zapewnienia wyższych oraz lepszych jakościowo plonów.

Warto też wspomnieć, że środki ochrony roślin PROCAM Polska to także desykanty, które stosuje się m.in. w celu przyspieszenia zbiorów zbóż, oraz zaprawy nasienne, wykorzystywane, by zabezpieczyć ziarna przed chorobami grzybowymi.

Wyświetlanie 1–48 z 146 wyników