Dział B2B

Dział Business-to-business to grupa dedykowanych specjalistów, których zadaniem jest fachowa obsługa przedsiębiorstw handlowych. Działalność nowej sekcji opieramy na partnerstwie oraz wspólnym rozwoju. W ramach współpracy proponujemy naszym partnerom handlowym między innymi: wyłączności regionalne na handel z PROCAM, wsparcie know-how, wsparcie marketingowe, sprawną logistykę dostaw, dedykowane oferty handlowe, produkty legalnego pochodzenia.

Firma PROCAM posiada w swojej ofercie szeroką paletę bezpośredniej dystrybucji środków ochrony roślin, co pozwoli Państwu powiększyć zyski poprzez jednoczesne korzystanie z programów partnerskich, zarówno PROCAM, jak i koncernowych. W ramach funkcjonowania sekcji B2B nasza oferta trafia już do kilkuset sklepów rolniczych na terenie całej Polski, udostępniając tym samym rolnikom oraz producentom warzyw i owoców nowoczesne rozwiązania maksymalizujące efekty uzyskiwane w produkcji.

Skontaktuj się z nami:

Lista Kontaktów do pracowników Działu B2B
Marcin Samet, Dyrektor ds. rozwoju nowych kanałów Dystrybucji – tel. 728 906 984
Przedstawiciel Region* – Oddział telefon e-mail
Ewa Sieńko R1 – Stargard 539 545 972 ewa.sienko@procam.com.pl
Kinga Jastrzębska R3 – Kwidzyn 539 735 450 kinga.jastrzebska@procam.com.pl
Dominik Szymborski R4 – Białystok 787 093 969 dominik.szymborski@procam.com.pl
Patrycja Kapral R5 – Wrocław 538 239 833 patrycja.kapral@procam.com.pl
Natalia Dorsz R6 – Krobia 694 646 056 natalia.dorsz@procam.com.pl
Izabela Majchrzak R6 – Krobia 693 150 127 izabela.majchrzak@procam.com.pl
Joanna Antoszek R7 – Ratyczów 516 029 378 joanna.antoszek@procam.com.pl
Małgorzata Hamulczuk R7 – Chełm 728 424 291 malgorzata.hamulczuk@procam.com.pl
Tomasz Padała R7 – Chełm 516 033 721 tomasz.padala@procam.com.pl
Monika Sadło R7 – Wietlin 508 068 737 monika.sadlo@procam.com.pl
Łukasz Smolarski R8 – Sandomierz 506 477 593 lukasz.smolarski@procam.com.pl
Izabela Jabłońska R8 – Łowicz 728 325 343 izabela.jablonska@procam.com.pl
Jadwiga Tomczak R8 – Łowicz 504 080 938 jadwiga.tomczak@procam.com.pl
Krzysztof Włodarczyk R8 – Grójec 504 904 473 krzysztof.wlodarczyk@procam.com.pl
Zbigniew Sybilski R8 – Grójec 728 907 738 zbigniew.sybilski@procam.com.pl
Marzena Śliwińska R8 – Grójec 512 720 391 marzena.sliwinska@procam.com.pl
Marcin Pawlica R8 – Wieliczka 505 252 011 marcin.pawlica@procam.com.pl
Maciej Wąż R8 – Wieliczka 504 080 936 maciej.waz@procam.com.pl
Michał Rosiński R9 – Dobre 691 422 486 michal.rosinski@procam.com.pl

*Region

R1 – Zachodnie Pomorze R4 – Warmia i Mazury R7 – Południowy-Wschód
R2 – Pomorze R5 – Dolny Śląsk i Opolskie R8 – Sekcja Ogrodnicza
R3 – Żuławy i Powiśle R6 – Wielkopolska R9 – Kujawy