Dział B2B

Dział business-to-business to grupa dedykowanych specjalistów, których zadaniem jest fachowa obsługa przedsiębiorstw handlowych. Działalność nowej sekcji opieramy na partnerstwie oraz wspólnym rozwoju. W ramach współpracy proponujemy naszym partnerom handlowym m.in.: wyłączności regionalne na handel z PROCAM, wsparcie know-how, wsparcie marketingowe, sprawną logistykę dostaw, dedykowane oferty handlowe, produkty wysokiej jakość, w dobrych cenach, a co najważniejsze legalnego pochodzenia.

Naszym celem jest udostępnienie i zaopatrzenie rolników, producentów warzyw i owoców w nowoczesne rozwiązania maksymalizujące efekty uzyskiwane w produkcji. Nasz dział ciągle się rozwija, ponieważ cały czas zauważamy coraz większe grono zainteresowanych naszą ofertą. Chcemy jak najlepiej sprostać Waszym oczekiwaniom, a tym samym zwiększyć dostępność naszych rozwiązań w mniejszych gospodarstwach.

Stworzyliśmy dla Was specjalną platformę z możliwością sprawdzenia swojej aktualnej premii. Na deklaracji przystąpienia do programu podaj swój adres e-mail i zaznacz opcję chęci otrzymania hasła do logowania. Hasło prześlemy mailem niezwłocznie po otrzymaniu deklaracji.

Przedstawiciel Oddział / Dział telefon e-mail
Maciej Mika Kier. ds. rozwoju nowych kanałów dystrybucji 728 906 984 maciej.mika@procam.com.pl
Joanna Antoszek Ratyczów 845 343 554 joanna.antoszek@procam.com.pl
Natalia Dorsz Krobia 655 711 583 natalia.dorsz@procam.com.pl
Małgorzata Hamulczuk Chełm 509 498 289 malgorzata.hamulczuk@procam.com.pl
Izabela Jabłońska Łowicz 468 380 078 izabela.jablonska@procam.com.pl
Ewa Jeż Sulęcin 957 170 515 ewa.jez@procam.com.pl
Izabela Majchrzak Krobia 655 711 583 izabela.majchrzak@procam.com.pl
Małgorzata Nowakowska Pielgrzymka 757 124 069 malgorzata.nowakowska@procam.com.pl
Tomasz Padała Chełm 509 498 289 tomasz.padala@procam.com.pl
Marcin Pawlica Wieliczka 504 904 416 marcin.pawlica@procam.com.pl
Michał Rosiński Dobre 542 855 635 michal.rosinski@procam.com.pl
Monika Sadło Wietlin 167 361 426 monika.sadlo@procam.com.pl
Łukasz Smolarski Sandomierz 158 323 397 lukasz.smolarski@procam.com.pl
Zbigniew Sybilski Grójec 483 320 262 zbigniew.sybilski@procam.com.pl
Jadwiga Tomczak Łowicz 468 380 078 jadwiga.tomczak@procam.com.pl
Elwira Wiśniewska Jonkowo 516 029 387 elwira.wisniewska@procam.com.pl
Krzysztof Włodarczyk Grójec 483 320 262  krzysztof.wlodarczyk@procam.com.pl