Dział B2B

Dział Business-to-business to grupa dedykowanych specjalistów, których zadaniem jest fachowa obsługa przedsiębiorstw handlowych. Działalność nowej sekcji opieramy na partnerstwie oraz wspólnym rozwoju. W ramach współpracy proponujemy naszym partnerom handlowym między innymi: wyłączności regionalne na handel z PROCAM, wsparcie know-how, wsparcie marketingowe, sprawną logistykę dostaw, dedykowane oferty handlowe, produkty legalnego pochodzenia.

Firma PROCAM posiada w swojej ofercie szeroką paletę bezpośredniej dystrybucji środków ochrony roślin, co pozwoli Państwu powiększyć zyski poprzez jednoczesne korzystanie z programów partnerskich, zarówno PROCAM, jak i koncernowych. W ramach funkcjonowania sekcji B2B nasza oferta trafia już do kilkuset sklepów rolniczych na terenie całej Polski, udostępniając tym samym rolnikom oraz producentom warzyw i owoców nowoczesne rozwiązania maksymalizujące efekty uzyskiwane w produkcji.

Skontaktuj się z nami:

Przedstawiciel Oddział / Dział telefon e-mail
Maciej Mika Kier. ds. rozwoju nowych kanałów dystrybucji 728 906 984 maciej.mika@procam.com.pl
Joanna Antoszek Ratyczów 84 534 35 54 joanna.antoszek@procam.com.pl
Natalia Dorsz Krobia 65 571 15 83 natalia.dorsz@procam.com.pl
Małgorzata Hamulczuk Chełm 509 498 289 malgorzata.hamulczuk@procam.com.pl
Izabela Jabłońska Łowicz 46 838 00 78 izabela.jablonska@procam.com.pl
Ewa Jeż Sulęcin 95 717 05 15 ewa.jez@procam.com.pl
Izabela Majchrzak Krobia 65 571 15 83 izabela.majchrzak@procam.com.pl
Małgorzata Nowakowska Pielgrzymka 75 712 40 69 malgorzata.nowakowska@procam.com.pl
Tomasz Padała Chełm 509 498 289 tomasz.padala@procam.com.pl
Marcin Pawlica Wieliczka 504 904 416 marcin.pawlica@procam.com.pl
Michał Rosiński Dobre 54 285 56 35 michal.rosinski@procam.com.pl
Monika Sadło Wietlin 16 736 14 26 monika.sadlo@procam.com.pl
Łukasz Smolarski Sandomierz 15 832 33 97 lukasz.smolarski@procam.com.pl
Zbigniew Sybilski Grójec 48 332 02 62 zbigniew.sybilski@procam.com.pl
Jadwiga Tomczak Łowicz 46 838 00 78 jadwiga.tomczak@procam.com.pl
Elwira Wiśniewska Jonkowo 516 029 387 elwira.wisniewska@procam.com.pl
Krzysztof Włodarczyk Grójec 48 332 02 62 krzysztof.wlodarczyk@procam.com.pl