Dział B2B

Dział Business-to-business to grupa dedykowanych specjalistów, których zadaniem jest fachowa obsługa przedsiębiorstw handlowych. Działalność nowej sekcji opieramy na partnerstwie oraz wspólnym rozwoju. W ramach współpracy proponujemy naszym partnerom handlowym między innymi: wyłączności regionalne na handel z PROCAM, wsparcie know-how, wsparcie marketingowe, sprawną logistykę dostaw, dedykowane oferty handlowe, produkty legalnego pochodzenia.

Firma PROCAM posiada w swojej ofercie szeroką paletę bezpośredniej dystrybucji środków ochrony roślin, co pozwoli Państwu powiększyć zyski poprzez jednoczesne korzystanie z programów partnerskich, zarówno PROCAM, jak i koncernowych. W ramach funkcjonowania sekcji B2B nasza oferta trafia już do kilkuset sklepów rolniczych na terenie całej Polski, udostępniając tym samym rolnikom oraz producentom warzyw i owoców nowoczesne rozwiązania maksymalizujące efekty uzyskiwane w produkcji.

Skontaktuj się z nami:

Przedstawiciel Oddział / Dział telefon e-mail
Joanna Antoszek Ratyczów 516 029 378 joanna.antoszek@procam.com.pl
Natalia Dorsz Krobia 694 646 056 natalia.dorsz@procam.com.pl
Małgorzata Hamulczuk Chełm 728 424 291 malgorzata.hamulczuk@procam.com.pl
Izabela Jabłońska Łowicz 728 325 343 izabela.jablonska@procam.com.pl
Ewa Jeż Sulęcin 539 545 972 ewa.jez@procam.com.pl
Izabela Majchrzak Krobia 693 150 127 izabela.majchrzak@procam.com.pl
Małgorzata Nowakowska Pielgrzymka 538 239 833 malgorzata.nowakowska@procam.com.pl
Tomasz Padała Chełm 516 033 721 tomasz.padala@procam.com.pl
Marcin Pawlica Wieliczka 505 252 011 marcin.pawlica@procam.com.pl
Michał Rosiński Dobre 691 422 486 michal.rosinski@procam.com.pl
Monika Sadło Wietlin 508 068 737 monika.sadlo@procam.com.pl
Łukasz Smolarski Sandomierz 506 477 593 lukasz.smolarski@procam.com.pl
Zbigniew Sybilski Grójec 728 907 738 zbigniew.sybilski@procam.com.pl
Jadwiga Tomczak Łowicz 504 080 938 jadwiga.tomczak@procam.com.pl
Elwira Wiśniewska Jonkowo 539 735 450 elwira.wisniewska@procam.com.pl
Krzysztof Włodarczyk Grójec 504 904 473 krzysztof.wlodarczyk@procam.com.pl