Skup płodów

Wymiana barterowa – nowa forma współpracy z klientami PROCAM Polska. Współczesne rolnictwo charakteryzuje się tym, że nie jest możliwe samodzielne funkcjonowanie gospodarstw bez współpracy z otoczeniem i to nie tylko w zakresie marketingu produktów czy organizacji procesów produkcyjnych, ale i sprzedaży wyprodukowanych produktów. Dynamiczny rozwój światowego handlu, a także rolnictwa nakłada na uczestników tego procesu również i producentów rolnych obowiązek ciągłego monitorowania i oddziaływania na zmiany

W tym celu w Firmie PROCAM Polska powstał Dział Obrotu Płodami Rolnymi. Oferujemy atrakcyjne ceny, programy rozliczeniowe zapewniające terminowe regulowanie należności oraz wsparcie kredytowe poprzez środki do produkcji rolnej. Naszym Klientom zapewniamy skuteczny odbiór i transport płodów rolnych przez cały rok. Bardzo ważną sprawą jest również wybór odbiorcy ze względu na jakość, pewność zapłaty oraz logistykę. Współpracując z największymi odbiorcami zboża i rzepaku w kraju i za granicą, gwarantujemy sprzedaż Państwa płodów rolnych z jak najlepszym zyskiem. Jest to dla nas sposób na zachowanie płynności finansowej, tak istotnej dla każdego uczestnika rynku, jak i możliwość dla Państwa, bezgotówkowego i sprawnego rozliczenia z nami

Doświadczenie naszych Doradców Agrotechnicznych i znajomość rynku pozwala Państwu na jak najlepszą produkcję, a współpraca z Działem Obrotu Płodami Rolnymi na jak najefektywniejszy zysk oraz sprawne rozliczenie z firmą PROCAM. Cieszymy się, że z sezonu na sezon coraz bardziej zdobywamy Państwa zaufanie, a dzięki temu pracujemy nad tym by jeszcze skuteczniej rozwijać tę formę współpracy z Państwem.

Przedstawiciel Oddział / Dział telefon e-mail
Mateusz Przybylski Dyrektor Działu Obrotu Płodami Rolnymi 728 994 595 mateusz.przybylski@procam.com.pl
Michał Kryszewski Kierownik Logistyki 503 097 500 michal.kryszewski@procam.com.pl
Aleksandra Polityło Lublin, Logistyka 728 341 816 aleksandra.politylo@procam.com.pl
Maciej Bączkiewicz Logistyk Działu Obrotu Płodami Rolnymi 512 456 622 maciej.baczkiewicz@procam.com.pl
Irena Kosior Starszy Handlowiec, Gdańsk – Centrala 539 545 969 irena.kosior@procam.com.pl
Marta Gągoł Starszy Handlowiec – Jędrzejów (świętokrzyskie i łódzkie ), Sandomierz, Łowicz 509 498 281 marta.gagol@procam.com.pl
Marcin Ćwikło Tczew, Słupsk 509 793 677 marcin.cwiklo@procam.com.pl
Ilona Kotwica Nowy Dwór Gdański, Kwidzyn 509 605 485 ilona.kotwica@procam.com.pl
Maciej Piekarek Toruń, Radziejów, Ciechanów, Płock 728 909 531 maciej.piekarek@procam.com.pl
Joanna Wiącek Stargard, Koszalin, Sulęcin 787 618 643 joanna.wiacek@procam.com.pl
Mirosława Dunajska Stargard, Koszalin, Sulęcin 502 351 805 miroslawa.dunajska@procam.com.pl
Karol Szczepaniak Budzyń, Krobia 728 424 026 karol.szczepaniak@procam.com.pl
Leokadia Wojtala -Łozowska Wrocław, Pielgrzymka 502 867 885 leokadia.lozowska@procam.com.pl
Marek Kotecki Białystok, Jonkowo 602 394 514 marek.kotecki@procam.com.pl
Daniel Kulbaka Lublin, Wietlin, Ratyczów 505 122 502 daniel.kulbaka@procam.com.pl
Aleksandra Harbuz Sokołów podlaski, Jędrzejów (Małopolska i Śląskie) 734 451 097 aleksandra.harbuz@procam.com.pl