Procam Aktualności

SZKOLENIE AGRONOMICZNE PROCAM – WIOSNA 2024 w miejscowości Malanów

1 marca w miejscowości Malanów odbyło się ostatnie wiosenne szkolenie agronomiczne w Wielkopolsce. Podczas wydarzenia nie zabrakło ciekawych prezentacji na temat technologii ochrony i nawożenia roślin. W wydarzeniu uczestniczyły firmy partnerskie Timac Agro oraz Bio-Lider. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu z Doradcami PROCAM.

więcej...

PROCAM Alert z plantacji rzepaku Bachus – monitorowanie szkodników

Najnowszy PROCAM Alert z plantacji rzepaku Bachus – przypominamy o monitoringu plantacji na obecność szkodników tj. chowacz brukwiaczek. Wiele plantacji rzepaków są umęczone, po dużej ilości opadów, przy zabiegach insektycydowych na chowacza należy pamiętać nawożeniu dolistnym: Proleaf Makro P, Proleaf Max 4.0, PROCAM Molibden, PROCAM Bor, a także o ochronie fungicydowej tzw. zabieg T0 preparatem

więcej...

Szkolenie Agronomiczne PROCAM – Wiosna 2024 w Smyczynie.

Doradcy PROCAM z Wielkopolski wspólnie z partnerami Corteva, Limagrain i Bio-Lider przeprowadzili Szkolenie Agronomiczne PROCAM, które odbyło się ostatniego lutego w Ranczo Smyczyna. Podczas spotkania przedstawiono technologię ochrony i nawożenia roślin na sezon 2024 oraz bogatą ofertę nasion. Serdecznie dziękujemy za udział. Do zobaczenia na polach. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu z Agronomami PROCAM.

więcej...

Szkolenie Agronomiczne PROCAM – Wiosna 2024 w miejscowości Nowe k. Wągrowca

W miejscowości Nowe k. Wągrowca odbyło się Szkolenie Agronomiczne PROCAM dla rolników z Wielkopolski. W trakcie spotkania zaprezentowano rozwiązania w zakresie ochrony roślin, nawożenia i ofercie nasion na sezon 2024. Doradcy  PROCAM wspólnie z firmami partnerskimi: Rapool, BASF i Bio-Gen dziękują za udział w szkoleniu, do zobaczenia już niebawem na polach.

więcej...

Wiosenne Szkolenie Agronomiczne PROCAM 2024

Doradcy PROCAM z Wielkopolski wspólnie z partnerami  Bayer, Limagrain, Bio-Gen, Rovensa Next przeprowadzili Szkolenie Agronomiczna PROCAM w Pniewach. Producenci rolni mieli możliwość wysłuchania ciekawych wykładów na temat technologii ochrony i nawożenia roślin oraz ofert nasion i produktów mikrobiologicznych.

więcej...

Rozwój struktury kierowniczej PROCAM Polska Sp. z o.o.

Adrian Chyła, mający na swoim koncie udane projekty jako Dyrektor Jednostki Biznesowej Nawozów, został w lutym bieżącego roku awansowany do zespołu zarządzającego PROCAM Polska. Pan Adrian posiada tytuł Master of Business Administration z prestiżowej Rotterdam School of Management, Erasmus University, oraz certyfikaty z zakresu zarządzania produktami i skutecznych negocjacji. Jako zarządzający może wyróżnić się bogatym

więcej...