Ludzie

Ludzie są kluczem sukcesu w agronomii, który jest możliwy dzięki osobistemu podejściu przy rozwiązywaniu problemów – odmiennemu od nastawienia wyłącznie na proces sprzedaży. Inwestujemy w ludzi i programy szkoleniowe, aby ich praca była pasją. Potwierdzeniem tego są chociażby nasi agronomowie z działu Doradztwa z uzyskanym już tytułem doktora  nauk rolniczych oraz ci, którzy uczestniczą w rolniczych studiach doktoranckich. Nasi handlowcy każdego roku uczestniczą w cyklu szkoleń agrotechnicznych kończących się wewnętrznym egzaminem. Pracownicy maja także możliwość uczestniczenia w szkoleniach między innymi z zakresu rozwoju osobistego.

Podsumowując cechą PROCAM jest najlepsze doradztwo agronomiczne w Polsce oraz natychmiastowa dostępność szerokiej gamy środków ochrony roślin, nasion i nawozów. Dzięki ciągłemu rozwojowi Naszej Firmy gwarantujemy poszerzanie wiedzy pracowników co połączone z możliwościami testowania i wdrażania nowości wciąż daje naszym klientom, farmerom pozytywne efekty ekonomiczne.

Bezpośredni kontakt z Agronomem PROCAM pozwala to na szybkie podjęcie decyzji i trafne dobranie odpowiedniego rozwiązania,  programu uprawy i ochrony roślin dostosowanego do warunków panujących na danym polu. Finalnie dobre doradztwo jest pierwszym elementem większego i lepszego jakościowo plonu pozwalającego rolnikowi wprost uzyskać więcej pieniędzy do portfela.

Czyż nie o to chodzi, aby wybrać najlepsze możliwe rozwiązanie i wprowadzając je w życie poprawić zyskowność gospodarstwa?