PROCAM Agronomia Sukcesu > Produkty > BIOLOGY FOR GARDEN

BIOLOGY FOR GARDEN

OFERTA HOBBY

Bazą do powstania marki Biology for Garden były innowacyjne produkty stworzone w oparciu o pożyteczne mikroogranizmy wspierające uprawę roślin domowych, balkonowych i ogrodowych.
Biology for Garden to nowa marka na rynku biotechnologii – należąca do spółki Bio-Lider, która działa w szeroko pojętej branży ogrodniczej i agro. Dzięki wielu badaniom skuteczności, nowoczesnemu zapleczu laboratoryjnemu i doświadczeniom mamy pewność, że skład i działanie preparatów pozwolą użytkownikom zadbać o rośliny kompleksowo.

Biologiczne produkty są nie tylko skuteczne ale przede wszystkim bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska.
Biopreparaty stanowią klucz do rozwiązania najczęściej pojawiających się problemów związanych z ochroną i pielęgnacją roślin, ponieważ są kompatybilne z nimi i co najważniejsze nie wywołują stresu, którym jest oprysk chemiczny, nawożenie, choroby grzybowe, warunki atmosferyczne: przymrozki oraz duże nasłonecznienie, zbyt duże opady i susze oraz wiele innych.
Celem firmy jest dawanie Konsumentom dostępu do łatwych i bezpiecznych rozwiązań do uprawy roślin ogrodowych i domowych, w tym do zrównoważonej uprawy trawników. Stosując produkty Biology for Garden mamy pewność, że nasz ogród będzie pięknym i bezpiecznym miejscem gdzie możemy odpocząć i korzystać z uroków natury w zgodzie z jej biologicznym rytmem.

Showing 1–12 of 15 results