PROCAM Agronomia Sukcesu > Produkty > BIOLOGY FOR GARDEN

BIOLOGY FOR GARDEN

BIOPREPARATY DLA HOBBYSTÓW

Bazą do powstania marki Biology for Garden były innowacyjne biopreparaty oparte o aktywność pożytecznych mikroorganizmów. Ich działanie wspiera uprawę roślin domowych, balkonowych i ogrodowych. Biopreparaty w uprawie roślin pozwalają na osiąganie fantastycznych rezultatów bez użycia środków chemicznych.

Biopreparaty – zdrowe i silne rośliny w ogrodzie

Biology for Garden to nowa marka na rynku biotechnologii. Należy do spółki Bio-Lider, która działa w szeroko pojętej branży ogrodniczej i agro. Dzięki wielu badaniom skuteczności, nowoczesnemu zapleczu laboratoryjnemu i doświadczeniom mamy pewność, że skład i działanie preparatów pozwolą użytkownikom zadbać o rośliny kompleksowo.

Biologiczne produkty są nie tylko skuteczne, ale także bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska. Celem firmy jest dawanie konsumentom dostępu do łatwych i bezpiecznych rozwiązań do uprawy roślin ogrodowych i domowych, w tym do zrównoważonej uprawy trawników. Stosując biopreparaty w ochronie roślin, mamy pewność, że nasz ogród będzie pięknym i bezpiecznym miejscem, gdzie możemy odpocząć i korzystać z uroków natury w zgodzie z jej biologicznym rytmem.

Biopreparaty w ochronie roślin

Biopreparaty stanowią klucz do rozwiązania najczęściej pojawiających się problemów związanych z ochroną i pielęgnacją roślin. Naturalne pochodzenie biopreparatów Biology for Garden sprawia, że nie wywołują one stresu, którym jest oprysk chemiczny, a ich właściwości pozwalają na przyspieszenie regeneracji po naturalnych czynnikach stresowych, jak na przykład przymrozki, duże nasłonecznienie, zbyt duże opady i susze oraz wiele innych. Biopreparaty w rolnictwie znane są od dawna, a ich dobroczynne działanie wpływające na kondycję roślin jest potwierdzone wieloma badaniami, a także widocznymi i mierzalnymi rezultatami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15