PROCAM Agronomia Sukcesu > Aktualności > Aktualności > CHEŁM – nowy Oddział PROCAM

CHEŁM – nowy Oddział PROCAM

W dniu 28.02.2019 odbyło się spotkanie szkoleniowe połączone z otwarciem nowego oddziału CHEŁM w miejscowości Pawłów, ul. Lubelska 5A.

Spotkanie było organizowane we współpracy z firmą BIO-GEN i SDP. Podczas otwarcia Dyrektor Regionalny omówił filozofię PROCAM, jak również przedstawił nowy Oddział i jego struktury. W dalszej części Specjalista Agronomii, Mirosław Koczyński, omówił zagadnienia ochrony i nawożenia pszenicy ozimej i rzepaku ozimego ze szczególnym naciskiem na innowacyjny nawóz dolistny PROLEAF MAX 4.0. Dyskusja była bardzo burzliwa i niezwykle konstruktywna, a tworzenie mieszanin mikroelementowych wzbudziło duże zainteresowanie. W uroczystym otwarciu wzięło udział ponad 100 producentów rolnych z okolic Chełma i Lublina, którzy zwrócili uwagę na właściwy kierunek rozwoju firmy PROCAM.

Wszystkim Gościom serdecznie dziękujemy za przybycie. Pozostałych zapraszamy do odwiedzania nowego Oddziału CHEŁM oraz kontaktu z Doradcami PROCAM.

Firma PROCAM to 25 oddziałów zlokalizowanych w całej Polsce, które na bieżąco zaopatrują rolników w środki do produkcji rolnej: środki ochrony roślin, nawozy stałe i dolistne oraz materiał siewny zbóż, rzepaku, kukurydzy i mieszanek traw. PROCAM posiada wykwalifikowaną kadrę doradców, którzy służą swoją pomocą w podejmowaniu decyzji związanych z agrotechniką roślin uprawnych i sadowniczych.

Budynek oddziału w Chełmie