PROCAM Agronomia Sukcesu > Aktualności > Wydarzenia > Dni Pola 2019 – Brzóstownia

Dni Pola 2019 – Brzóstownia

Dziś od godziny 11:00 trwają Dni Pola PROCAM 2019 w Rolniczym Kombinacie Spółdzielczym AGROKOMPLEKS w miejscowości Brzóstownia, w rejonie oddziału KROBIA, woj. wielkopolskie. Przybyłych Gości, otwierając oficjalnie spotkanie, przywitał Dyrektor Regionu Wielkopolskiego, Bartosz Nowiński oraz Dyrektor Oddziału Krobia, Michał Wojtas. Przedstawili oni także Gościa Specjalnego tegorocznych Dni Pola – brazylijskiego siatkarza, Gibę.

W dalszej części spotkania, Dyrektor Michał Grześkowiak przedstawił aktualną ofertę rzepaków i zbóż ozimych oraz opowiedział o promocjach nasiennych, które trwają w czasie Dni Pola. Jarosław Suszek, Specjalista Agronomii, poprowadził wykład na temat m.in. agrotechniki w uprawach ozimych oraz przekazał informacje o promocjach nawozowych zorganizowanych przez PROCAM z okazji obchodzonego przez firmę Jubileuszu 15-lecia.

Po części teoretycznej wszyscy przemieścili się na poletka doświadczalne, gdzie można było przeanalizować aktualny stan pszenic i rzepaków po stosowanych przez PROCAM rozwiązaniach.