PROCAM Agronomia Sukcesu > Aktualności > Aktualności > Dni Pola PROCAM Polska 2022

Dni Pola PROCAM Polska 2022


W ramach Instytutu Praktycznej Agronomii PROCAM oraz właścicieli gospodarstw, w których prowadzone są poletka demonstracyjne Organizator zaprasza wszystkich zainteresowanych na Dni Pola PROCAM 2022.

Ogólnopolski cykl Dni Pola PROCAM ma na celu wprowadzenie wszystkich zainteresowanych klientów i partnerów naszej firmy w nowy sezon z zakresu agrotechniki, nasiennictwa i ochrony roślin.

Tematem przewodnim będzie sytuacja fitosanitarna na polach w 2022 roku. Dobór odmian w uprawie roślin jest kluczowym elementem budowania wysokiego plonu. Dlatego Organizator zaprasza do odwiedzenia kolekcji wysianych odmian rzepaku ozimego i pszenicy ozimej w technologii PROCAM.

Doradcy PROCAM zaprezentują sprawdzone i nowe rozwiązania z zakresu ochrony herbicydowej rzepaku i zbóż. Przedstawione zostaną również sprawdzone w praktyce technologie nawożenia roślin, a także ochrony fungicydowej. Na spotkaniu będzie również możliwość przebadania twardości wody.

W trakcie tych spotkań będą także prezentowane najnowsze rozwiązania w temacie maszyn rolniczych, które są niezbędne w każdym gospodarstwie.

Poniżej poszczególne daty oraz lokalizacje Dni Pola PROCAM Polska 2022:

03.06.2022 (piątek) Jankowice Wielkie, powiat Brzeskim, województwie Opolskim
10.06.2022 (piątek) Karolewo , powiat Obornicki, województwo Wielkopolskie
10.06.2022 (piątek) Wyszyna, powiat Myśliborski, województwo Zachodniopomorskie
14.06.2022 (wtorek) Stanowo, powiat Sztumski, województwo Pomorskie
21.06.2022 (piątek) Łężyce k. Opatowa, powiat Opatowski, województwo Świętokrzyskie
21.06.2022 (wtorek) Szepietowo, powiat Wysokomazowiecki, województwo Podlaskie