PROCAM Agronomia Sukcesu > Aktualności > Aktualności > Doradcy PROCAM GARDEN polecają biopreparat mikrobiologiczny GlonSTOP. Dla przejrzystości wody oraz dla zdrowotności … ryb.

Doradcy PROCAM GARDEN polecają biopreparat mikrobiologiczny GlonSTOP. Dla przejrzystości wody oraz dla zdrowotności … ryb.

Podczas lustracji fitosanitarnej ogrodów ozdobnych naszych Klientów nie zapominajmy o oczkach, stawach wodnych oraz o roślinach wodnych, które w sposób znamienity uatrakcyjniają to nasze najbliższe środowisko, w którym aktywnie odpoczywamy. Tak jak dbamy o glebę i rośliny powinniśmy się nauczyć aby dbać o wodę a także pływające w niej ryby. Środowisko wodne to także rośliny takie jak grzybień wodny, kosaciec żółty, kaczeniec, grążel czy czermień błotna.  GlonSTOP to biopreparat mikrobiologiczny przeznaczony do oczyszczania zbiorników wodnych z nadmiernej ilości zakwitłych glonów i  sinic. Bakterie wchodzące w skład preparatu GlonSTOP efektywnie ograniczają związki, które sprzyjają ich nadmiernemu rozwojowi. W wyniku zastosowania specjalnie wyselekcjonowanych bakterii probiotycznych poprawie ulega przejrzystość wody, jej zapach oraz zdrowotność ryb zasiedlających zbiornik.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa, o których mowa na etykiecie.