PROCAM Agronomia Sukcesu > Aktualności > Aktualności > DORADCY PROCAM GARDEN REKOMENDUJĄ PRODUKTY BIOLOGY for GARDEN DO REWITALIZACJI PELARGONI ORAZ INNYCH ROŚLIN DONICZKOWYCH PO ZIMIE.

DORADCY PROCAM GARDEN REKOMENDUJĄ PRODUKTY BIOLOGY for GARDEN DO REWITALIZACJI PELARGONI ORAZ INNYCH ROŚLIN DONICZKOWYCH PO ZIMIE.

Od kilku tygodni, odpowiadając na Państwa potrzeby, zapoznajemy Was z naszą ofertą produktową do pielęgnacji trawnika jak i roślin ozdobnych w ogrodzie. Dziś Doradcy PROCAM GARDEN a w szczególności Pani Małgosia Hamulczuk w ciekawym i dobrze opowiedzianym filmie przedstawi Państwu gamę produktów do przeprowadzenia prac pielęgnacyjnych dla roślin doniczkowych, rabatowych i balkonowych czyli wszystko o zimowej rewitalizacji pelargonii. Szczególnie polecamy do użycia produkty z linii BIOLOGY for GARDEN jak Bujne kwiaty, Soczysta zieleń – Poprawia wzrost i kwitnienie; Rośliny ozdobne – Naturalna odporność, Zdrowe rośliny ozdobne; Rośliny ozdobne – Regeneracja podłoża, Użyźnia glebę; Rośliny ozdobne – Skuteczne przesadzanie,

Wspiera ukorzenianie. W razie jakichkolwiek problemów z aplikacją produktów BIO-LIDER naturalnie z BIO GEN, dzwońcie i kontaktujcie się z Doradcami PROCAM GARDEN.  Dr Bacillus w aplikacji WhatsApp przyjmuje zdjęcia do w celu identyfikacji chorób i szkodników na roślinach ozdobnych i nie tylko. Zapraszamy do współpracy. W załączeniu pełna oferta produktów Biology for Garden.