PROCAM Agronomia Sukcesu > Aktualności > Aktualności > Doradcy PROCAM z całego kraju rozpoczęli cykl spotkań „Konferencje Agronomiczne PROCAM 2024”

Doradcy PROCAM z całego kraju rozpoczęli cykl spotkań „Konferencje Agronomiczne PROCAM 2024”

Na przełomie tygodnia odbyły się 3 wydarzenia: Konferencja Agronomiczna w Iławie 24 listopada, gdzie gościliśmy rolników z Kujaw, równolegle tego samego dnia odbyła się Konferencja Agronomiczna we Wrocławiu dla rolników z Dolnego Śląska i Opolszczyzny, natomiast 29 listopada została przeprowadzona Konferencja Agronomiczna w Serocku w której uczestniczyli rolnicy z regionu Południowy Wschód.

Tematem przewodnim konferencji była ochrona i nawożenie roślin w oparciu o innowacyjne rozwiązania mikrobiologiczne oraz sygnalizacje i monitoring upraw pod hasłem „Bo u nas jutro zaczęło się wczoraj”.

W trakcie spotkań Doradcy PROCAM nagrodzili rekordzistów Polski oraz województw biorących udział w tegorocznych rozgrywkach Ligi Mistrzów Plonowania PROCAM w kategorii zbóż, rzepaków, kukurydzy i ziemniaków.
W wydarzeniach nie zabrakło firm partnerskich oraz wykładów o ogrodach w ramach PROCAM Garden przeprowadzonych przez Dr Bacillusa z rozwiązaniami Biology for Garden.