PROCAM Agronomia Sukcesu > Aktualności > Aktualności > Innowacyjny Produkt Rolniczy 2020

Innowacyjny Produkt Rolniczy 2020

Szanowni Państwo,

Zespół doradców agronomicznych PROCAM serdecznie dziękuje czytelnikom serwisów internetowych farmer.pl, bezpługa.pl i giełdarolna.pl za wyróżnienie INNOWACYJNY PRODUKT ROLNICZY 2020 przyznane naszemu nawozowi dolistnemu PROLEAF MAX 4.0.

Wyróżnienie przyznane przez internautów jest dla nas kolejnym potwierdzeniem, że wspólnie z firmą ADOB stworzyliśmy najbardziej zaawansowany nawóz dolistny dostępny na polskim rynku.

Jak słusznie głosi nasze hasło: PROLEAF MAX 4.0 to więcej niż nawóz. To nie tylko w 100% schelatowane najważniejsze mikroelementy, dobrane w idealnych proporcjach, ale to także adiuwant i uzdatniacz wody w jednym.

Jako PROCAM dbamy nie tylko o uprawy naszych klientów, ale i o ich finanse, starając się oferować nie tyle efektowne, co najbardziej efektywne rozwiązania. Kupując PROLEAF MAX 4.0 klient nie musi już kupować całej gamy produktów dodatkowych. Wystarczy jeden, ale za to najlepszy.

Dowodem na jakość tego produktu jest jego sprzedaż i fakt, że jest to jeden z najbardziej popularnych nawozów dolistnych na polskim rynku, a pozycję taką zdobył w zaledwie rok od wprowadzenia. Nagroda, którą dzisiaj otrzymaliśmy, tylko potwierdza fakt, że podążamy w dobrą stronę.

Jeszcze raz serdecznie za nią dziękujemy i zapraszamy do stosowania najskuteczniejszego rozwiązania w dolistnym nawożeniu jakim jest PROLEAF MAX 4.0.

Więcej informacji.
produkt-procam