PROCAM Agronomia Sukcesu > Aktualności > Aktualności > Jarosław Peczka nowym udziałowcem PROCAM Polska Sp. z o.o.

Jarosław Peczka nowym udziałowcem PROCAM Polska Sp. z o.o.


PROCAM Polska Sp. z o.o. ma przyjemność poinformować, że nasz długoletni współwłaściciel i współzałożyciel firmy, Zbigniew Tomasik, podjął decyzję o sprzedaży swoich udziałów w naszej firmie Panu Jarosławowi Peczce.

Jarosław Peczka to wybitny przedsiębiorca z branży biotechnologicznej i rolniczej,  współwłaściciel spółek Bio-Lider oraz Bio-Gen, który od lat współpracuje z PROCAM Polska, wykazując się nie tylko głęboką wiedzą i doświadczeniem, ale także pasją i zaangażowaniem w rozwój nowoczesnych technologii.

Własność 80% akcji PROCAM Polska pozostaje niezmieniona, a właściciele PROCAM Europe oraz zarząd wyrażają pełne zadowolenie z tej transakcji, uznając ją za zgodną z długoterminową strategią naszej firmy. Przekazanie udziałów Panu Peczce gwarantuje niezależność i rozwój PROCAM, co jest dla zespołu PROCAM powodem do dumy i optymizmu, a dla producentów rolnych gwarancją dalszego rozwoju współpracy przy produkcji najlepszej jakościowo żywności.

Długoletnia współpraca i zgodność poglądów oraz wizji przyszłości przedsiębiorstwa między dotychczasowymi udziałowcami, zarządem PROCAM i Panem Jarosławem dają nam pewność, że jest to krok we właściwym kierunku. Razem możemy zapewnić o kontynuacji naszej misji innowacji i doradztwa w rolnictwie na najwyższym poziomie.