PROCAM Agronomia Sukcesu > Aktualności > Aktualności > Konferencja Ziemniaczana PROCAM 2024 – Jachranka #działziemniakaprocam

Konferencja Ziemniaczana PROCAM 2024 – Jachranka #działziemniakaprocam

Dział Ziemniaka PROCAM spotkał się na Mazowszu w Hotelu Warszawianka w Jachrance z plantatorami ziemniaka z całego kraju, aby omówić aktualną sytuację na rynku ziemniaków oraz przedstawić najnowszą technologię PROCAM. Podczas konferencji została zaprezentowana oferta wielu firm, nie zbrakło ciekawych prezentacji oraz paneli dyskusyjnych o rynku nawozów, sadzeniaków, ochrony w technologii PROCAM oraz rozwiązań techniki rolniczej firmy AVR.

Przedstawiciele z firmy Andermatt, poruszyli tematy związane z przechowalnictwem. Firma WASAT pokazała korzyści płynące z aspektów rolnictwa precyzyjnego, map satelitarnych i systemów nawadniania. Sponsorzy głównych nagród w Loterii Mistrzów Ziemniaka –Europlant, ICL wygłosili prezentacje o sadzeniaku oraz ofercie nawozów. Nie zabrakło prezentacji o rynku ziemniaka. Firma PROCAM nie zapomniała także o osobach towarzyszących klientów, które miały możliwość uczestniczenia w specjalnym panelu ogrodniczym Biology for Garden oraz części plastycznej. Na spotkaniu nie zabrakło licznych wystawców AgroWe, Wasat, Bio-Lider, ICL.

Klienci PROCAM mieli możliwość zapisania się do nowego serwisu Portal Klienta, dzięki któremu można sprawniej otrzymać dostęp do dokumentów i informacji. Podczas wieczornego uroczystości zostały rozlosowane nagrody w postaci 12 ton sadzeniaków od Europlant, 12 ton nawozu od ICL, wycieczka VIP oraz dwa zestawy produktowe.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za udział w Konferencji Ziemniaczanej – do zobaczenia na polach i w przechowalniach.