PROCAM Agronomia Sukcesu > Formularze > Jak wybrać najlepsze nawozy dolistne?

Jak wybrać najlepsze nawozy dolistne?

Najważniejsze w nawozach dolistnych są:
• rodzaj i forma pierwiastków
• czynniki kompleksujące – chelat
• zawartość mikroelementów w zalecanej dawce produktu na hektar
Te wszystkie elementy spełniają nawozy dolistne oferowane przez PROCAM, innowacyjność i najwyższą jakość zapewnia producent nawozów firma ADOB.

Prezentujemy naszą publikację
“7 sposobów jak wybrać najlepsze nawozy dolistne?”

publikacja-7-sposobów

WYPEŁNIJ FORMULARZ I ODBIERZ DARMOWEGO E-BOOKA!

 

  Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROCAM Polska sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ulicy ul. Nowy Świat 42/44, 80-299 Gdańsk [PROCAM] (administrator danych osobowych), moich danych osobowych w zakresie podanym w formularzu w celu uzyskania usługi elektronicznej związanej z pobrania e-booka. Oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie dostępu do treści moich danych oraz prawie ich poprawiania zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2016 poz. 922 z późniejszymi zmianami).

  Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROCAM moich danych osobowych w zakresie podanym w formularzu (w tym także na przetwarzanie w przyszłości przy zachowaniu tożsamości celu przetwarzania) w celach marketingowych i reklamowych związanych z wysyłaniem przez PROCAM wiadomości tekstowych typu SMS oraz wiadomości e-mailowych zawierających informacje dotyczące oferty handlowej PROCAM oraz informacji fitosanitarnych i innych wiadomości związanych z agrotechniką, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2016 poz. 922 z późniejszymi zmianami). Poinformowano mnie o adresie siedziby administratora danych i dobrowolności podania danych osobowych, a także prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i wniesienia sprzeciwu.
  Wyrażam jednocześnie zgodę na przesyłanie przez PROCAM – drogą elektroniczną, na podany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu - informacji handlowych zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tekst jednolity: Dz.U. 2017 poz. 1219 z późniejszymi zmianami).

   

   

  opakowanie produktu

   

  Nawóz typu NPK, przeznaczony do nawożenia dolistnego, o wysokiej zawartości łatwo przyswajalnego fosforu. Zawierający w swoi składzie również azot, potas i mikroelementy w formie chelatów EDTA.

   

  opakowanie produktu

   

  Mikrogranulowy nawóz mikroelementowy
  Mieszanka magnezu, siarki oraz mikroskładników pokarmowych: manganu, molibdenu i cynku całkowicie rozpuszczalnych w wodzie. Mangan i cynk zostały całkowicie schelatowane przez EDTA, co czyni ten nawóz jednym z najlepszych pod kątem jakości na rynku.

   

  opakowanie produktu

   

  Płynny nawóz mikroskładnikowy
  Maksymalnie napakowany najwyższym mikroelementami: Aż 20 gram miedzi, 68 gram manganu, 28 gram cynku i ponad 4 gram molibdenu w jednym litrze! Do zastosowania w głównych uprawach polowych. Mangan, cynk i miedź – schelatowane.