PROCAM Agronomia Sukcesu > Aktualności > Aktualności > Na początku grudnia 2022 roku odbyła się Konferencja Ziemniaczana dla klientów i partnerów PROCAM.

Na początku grudnia 2022 roku odbyła się Konferencja Ziemniaczana dla klientów i partnerów PROCAM.

Spotkaliśmy się na Mazowszu w Hotelu Warszawianka w Jachrance, aby omówić aktualną sytuację na rynku ziemniaków oraz przedstawić najnowszą technologię PROCAM.

Podczas konferencji została zaprezentowana oferta wielu firm. Przedstawiciele firmy BASF oraz Corteva omówili nowości w ochronie ziemniaka, natomiast przedstawiciele z firmy Andermatt, poruszyli tematy związane z przechowalnictwem w Polsce i we Francji. W innowacyjny monitoring pól wprowadziła nas firma WASAT, która pokazała korzyści płynące z aspektów rolnictwa precyzyjnego. Sponsorzy głównych nagród w Loterii Mistrzów Ziemniaka – AVR oraz Omnivent – zaprezentowali swoją najnowszą ofertę urządzeń do sadzenia, zbioru i przechowalnictwa.

Firma PROCAM nie zapomniała także o osobach towarzyszących klientów, które miały możliwość uczestniczenia w specjalnym panelu ogrodniczym Biology for Garden. Na spotkaniu nie zabrakło licznych wystawców, Lekarza Roślin oraz wystawki nematologicznej.

Całość Konferencji została zwieńczona hucznym bankietem, podczas którego zostały rozlosowane nagrody w postaci separatora do brył i kamieni od firmy AVR, Omnibreeze od firmy OMNIVENT, wycieczka VIP oraz dwa zestawy produktowe.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za udział w Konferencji Ziemniaczanej – do zobaczenia na polach i w przechowalniach.