PROCAM Agronomia Sukcesu > Aktualności > PROCAM GARDEN > PROCAM GARDEN. MALOWANIE NA SZKLE Z PRODUKTAMI BIOLOGY FOR GARDEN.

PROCAM GARDEN. MALOWANIE NA SZKLE Z PRODUKTAMI BIOLOGY FOR GARDEN.

Tradycyjnie już w karnawale odbyła się Konferencja Agronomiczna PROCAM. 19.01.2024 spotkaliśmy się z posiadaczami ziemskimi z Wielkiej Polski w przepięknym morskim kurorcie zachodniopomorskim Kołobrzeg. Przy okazji odbyła się konferencja  dla Pań czyli PROCAM GARDEN. MALOWANIE NA SZKLE Z … PRODUKTAMI BIOLOGY FOR GARDEN.

Na początku gościnnie występujący dr Bacillus wygłosił wykład na temat produktów Biology for GARDEN w powiązaniu z interaktywną wycieczką po Ogrodzie Dendrologicznym w Wirtach na przepięknym Kociewiu.

Jednak najważniejszym wydarzeniem tego botanicznego spotkania przy lampce wina było malowanie na szkle a właściwie jak widać malowanie na butelkach w kolorach nie tylko jesieni. Tu animatorkami tego iventu były Panie Beata Wojtas z BIO GEN oraz Marta Murlik i Agnieszka Tamborska z PROCAM. Butelki jak widać na zdjęciach w malowaniu wyszły przepiękne i trudno było wybrać najlepszą. Podczas trwania spotkania nie było końca konkursom oraz wręczaniu zasłużonych nagród w tym Dyplomów Ambasadorów Biology for GARDEN.