PROCAM Agronomia Sukcesu > Aktualności > PROCAM GARDEN > PROCAM Garden – marka dla każdego ogrodnika, czy to hobbysty, czy profesjonalisty.

PROCAM Garden – marka dla każdego ogrodnika, czy to hobbysty, czy profesjonalisty.

PROCAM od lat wdraża rozwiązania w rolnictwie, sadownictwie i warzywnictwie z zakresu nawożenia, nasiennictwa oraz ochrony roślin. Właśnie w ochronie roślin PROCAM poprzez wykwalikowanych doradców agrotechnicznych z powodzeniem wdraża preparaty mikrobiologiczne, które są bezpieczne dla człowieka i zwierząt wpisują się w zasady zrównoważonego rolnictwa, jako dystrybutor produktów firmy Bio-Lider „Naturalnie z Bio-Gen”.

Stworzeniu marki PROCAM Garden przyświecał cel dostarczenia na rynek ogrodniczy i hobby mniejszych opakowań produktów. Dzięki współpracy z wieloma producentami jesteśmy w stanie zaopatrzyć wymagających klientów.

PROCAM Garden to wiedza, specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy serie filmów o ogrodach, szkodnikach, chorobach, sposobach radzenia sobie z tymi zagrożeniami w przydomowym ogrodzie.

Poniżej prezentujemy Państwu pierwszy odcinek PROCAM Garden z którego dowiedzą się Państwo jak zadbać o trawnik, co to są opuchlaki oraz na co zwrócić uwagę w krzewach ozdobnych.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa, o których mowa na etykiecie.