PROCAM Agronomia Sukcesu > Aktualności > Aktualności > PROCAM i 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

PROCAM i 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W niedzielę 28 stycznia 2024 roku odbył się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem przewodnim „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.

Stoisko sztabu WOŚP z udziałem firm PROCAM, Bio-Lider oraz BIO-GEN, zlokalizowane było w łódzkiej Manufakturze, ale zaangażowanych w akcję pracowników-wolontariuszy można było spotkać w całej Polsce.

Udział w 32. Finale WOŚP, to zwieńczenie działań na rzecz fundacji, które były podejmowane w przeciągu całego rok przez PROCAM oraz partnerów.

Team AzotoPower na czele z Krzysztofem Hołowczycem, brał udział w tegorocznej edycji Rajdu Dakar. Podczas wydarzenia przejechał łącznie 7 697 km, co przełożyło się na wpłatę na konto fundacji kwoty 76 970 zł, czyli 10 zł za każdy przejechany kilometr.

PROCAM zainspirował się tą inicjatywą i na podobnych zasadach stworzył swoją flotę kierowców, która składała się z klientów, pracowników oraz ich rodzin.

W całym kraju można było spotkać samochody ze specjalną naklejką na tylnej szybie, która barwami nawiązywała do udziału Hołka w Dakarze. Oczywiście nie mogło zabraknąć na niej kultowego serduszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

„Team PROCAM” podczas trwania tej akcji, uzbierał łącznie 30 000 zł wsparcia dla fundacji WOŚP.

– Cała akcja była niesamowitą okazją, aby razem stworzyć coś wyjątkowego – połączyliśmy naszą pasję do motoryzacji z działalnością na rzecz tych, którzy potrzebują naszej pomocy – wskazał Michał Ciszak Prezes Zarządu PROCAM. Razem pokazaliśmy, że jako zespół PROCAM, możemy nie tylko osiągać sukcesy w pracy, ale również mieć realny wpływ na otaczający nas świat

– dodał Michał Ciszak.

Dodatkowo na licytację została wystawiona maska z Dakarowego MINI Krzysztofa Hołowczyca, a podczas finału można było wylicytować przejażdżkę na prawym siedzeniu rajdowego auta naszego ambasadora.

Kulminacyjnym momentem 32. Finału WOŚP, była Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców. Jak co roku, firma Bio-Gen z Łodzi, brała udział w licytacji Złotych Serduszek. Po wyjątkowo zaciętej walce, nasz partner wylicytował Złote Serduszko numer dwa. Zajmie ono honorowe miejsce, wśród innych serduszek wylicytowanych na przestrzeni 20 lat przez firmę Bio-Gen. Gratulujemy!