PROCAM Agronomia Sukcesu > Aktualności > Aktualności > PROCAM na pierwszej konferencji w ramach inicjatywy AgroWoman pod tytułem: „Dobrostan psychiczny rolniczek i rolników – perspektywa producentów rolnych, nauki i biznesu”.

PROCAM na pierwszej konferencji w ramach inicjatywy AgroWoman pod tytułem: „Dobrostan psychiczny rolniczek i rolników – perspektywa producentów rolnych, nauki i biznesu”.

Adrian Chyła dyrektor działu nawozów PROCAM oraz członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Zrównoważonego Rolnictwa i Żywności brał udział w pierwszej konferencji w ramach inicjatywy AgroWoman pod tytułem: „Dobrostan psychiczny rolniczek i rolników – perspektywa producentów rolnych, nauki i biznesu”.

W trakcie debat i wystąpień uczestnicy dzielili się nie tylko wyzwaniami, ale również rozwiązaniami, które mogą pomóc wesprzeć środowisko rolnicze w radzeniu sobie z problem wypalenia zawodowego, stresu i innych obciążeń wpływających na dobrostan psychiczny społeczności wiejskiej w Polsce. Organizatorem wydarzenia było Polskie Stowarzyszenie Zrównoważonego Rolnictwa i Żywności którego PROCAM jest współzałożycielem.