PROCAM Agronomia Sukcesu > Aktualności > Aktualności > Informacje w czasie epidemii

Informacje w czasie epidemii

Szanowni Państwo,

Ostatnie tygodnie i dni zarówno w Polsce, jak i na całym Świecie stoją pod znakiem walki z koronawirusem wywołującym chorobę Covid-19. Również dla PROCAM Polska zdrowie naszych Klientów oraz pracowników jest najwyższym priorytetem.

Aktywnie monitorujemy sytuację epidemiczną, wdrażając w życie wszelkie zalecenia potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia lub Główny Inspektorat Sanitarny, a często wyprzedzamy te zalecenia, stosując jak najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny pracy. Priorytetem naszych obecnych działań jest przede wszystkim wypełnienie w bezpieczny sposób misji PROCAM, jaką jest niesienie pomocy rolnikom w produkcji najlepszej jakościowo żywności. Zapewnienie dostaw żywności stanowi w dzisiejszych realiach jeden z kluczowych priorytetów naszego państwa, dlatego:

– Stworzyliśmy zespół zarządzania kryzysowego, aby podejmować szybkie decyzje i wdrażać je natychmiast w życie.
– Zaleciliśmy wszystkim pracownikom podjęcie środków zapobiegawczych zalecanych przez WHO, aby zminimalizować ryzyko infekcji. Wirusolodzy dają jasne porady: nie podajemy sobie rąk, myjemy ręce często i dokładnie, zachowujemy odległość od innych.

Wprowadziliśmy nowe sposoby pracy:

– Tam, gdzie to możliwe osoby, które regularnie pracują w biurach, teraz pracują w domu.
– Odwołaliśmy wszystkie spotkania zespołów, regionów oraz warsztaty polowe z klientami (przekazujemy relacje z warsztatów polowych on-line).
– Wprowadziliśmy ochronne zasady ruchu aut z dostawami, a także specjalny sposobu odbierania towarów przez kierowców oraz bezpośrednio przez klientów.
– Większość spotkań ma miejsce na zewnętrznym terenie Państwa gospodarstw lub w polu (nie w biurach). Tam, gdzie to możliwe rozmowy odbywają się przez telefon. Często tez agronom PROCAM sam lustruje uprawy, po czym doradztwo odbywa się telefonicznie.
– Informujemy w poszczególnych regionach o nowym sposobie działania podjętym dla Państwa zdrowia i dobra prowadzonej przez Was działalności gospodarczej.

Zachęcamy do zdalnego składania zamówień poprzez kontakt telefoniczny z najbliższym oddziałem PROCAM lub z Państwa doradcą agronomicznym z naszej firmy. Lista z numerami telefonów do Oddziałów PROCAM znajduje się na naszej stronie internetowej: https://www.procam.pl/kontakt/.
Klienci Sekcji Ogrodniczej PROCAM dodatkowe informacje znajdą na stronie internetowej: https://bit.ly/2WAS4u5.
Życzymy siły i zdrowia. W razie potrzeby kolejne informacje będziemy prezentować na naszej stronie internetowej oraz profilu na Facebooku.

Pozdrawiamy
Zespół PROCAM