PROCAM Agronomia Sukcesu > Aktualności > Aktualności > PROCAMowcy to Sportowcy!

PROCAMowcy to Sportowcy!

Swego czasu jeden z naszych Klientów wymyślił hasło – „PROCAMOWCY TO FACHOWCY’. Cieszy fakt, że wśród Rolników zasłużyliśmy na takie miano. Jednak nie samą pracą człowiek żyje.

Wielu z nas ma swoje zainteresowania i pasje. Jedną z nich jest sport.

Dlatego na dolnym śląsku przyjęło się również nowe hasło – PROCAMOWCY TO SPORTOWCY!!! Wszystko za sprawą trzech naszych Kolegów, którzy od kilku lat trenują  trzy dyscypliny – pływanie, kolarstwo oraz bieganie.

Łącząc to wszystko w jedną całość – TRIATHLON.

W ubiegły weekend do Gdyni zagościli triathloniści z całego świata, aby wziąć udział w legendarnej imprezie IRONMAN. Pośród nich oczywiście nie mogło zabraknąć Macieja, Tomasza i Damiana którzy po raz kolejny reprezentowali barwy PROCAM na jednej z największych imprez triathlonowych w kraju. W sobotę podczas IRONMAN Sprint (0,75/20/5) wystartował Tomasz, który niestety po pływaniu miał pecha na odcinku rowerowym – zaliczył tzw. szlif i nie ukończył dystansu ze względu na usterkę roweru. W niedzielę natomiast na starcie IRONMAN 70.3 zameldowali się Maciej oraz Damian. Do przebycia mieli – 1.9 km pływania w zatoce Gdańskiej, 90 km jazdy rowerem po kaszubskich pagórkach i do przebiegnięcia 21 km ulicami Gdyni. Wszystko to wykonane w czasie poniżej 6 godzin. Warto wspomnieć, że równo miesiąc temu brali również udział w Garmin Iron Triathlon w Sycowie, gdzie Maciej oraz Tomasz startowali na dystansie ½ Ironman, Damian natomiast ¼ IM.

Chęć dążenia do celu, systematyka i wytrwałość, to cechy, które łączą zarówno na poziomie służbowym, jak i sportowym.