PROCAM Agronomia Sukcesu > Rozwiązania > Zalecenia agrotechniczne i programy ochrony roślin > PROCAM Alert – rzepak LG Auckland na Żuławach #azotopower

PROCAM Alert – rzepak LG Auckland na Żuławach #azotopower

Zapraszamy na PROCAM Alert z plantacji rzepaku ozimego LG Auckland na Żuławach. Na plantacji zastosowano preparat Caramba 60 SL w celu regulacji pokroju roślin i ochrony fungicydowej oraz bor w formie polioli: PolyPro+ B z firmy Rovensa Next, a także nawożenie dolistne oparte o produkty: Proleaf Max 4.0, Proleaf Makro P. Na plantacji stosuje się innowacyjne produkty mikrobiologiczne z firmy Bio-Lider tj.: FosfoPower bakteryjny preparat nawozowy, zawierający wyselekcjonowane szczepy bakterii PSB (Phosphorus Solubilizing Bacteria), który efektywnie rozpuszcza trudno dostępne formy fosforu z glebowych zasobów organicznych, jak i nieorganicznych.

Zapraszamy do kontaktu z doradcami PROCAM.

Subskrybuj nas na Youtube.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa, o których mowa na etykiecie.