PROCAM Agronomia Sukcesu > Aktualności > Aktualności > Wspólnie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wspólnie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W obecnym sezonie firmy PROCAM, Bio-Gen i Bio-Lider aktywnie wspierały udział polskiej załogi Teamu #AzotoPower w Rajdzie Dakar.

Start Krzysztofa Hołowczyca i innych polskich uczestników w kultowym Dakarze to nie tylko czas ekscytujących wydarzeń sportowych, ale również świetna okazja, aby wesprzeć szczytny cel.

PROCAM zaprosił swoich pracowników do wsparcia nie tylko Krzysztofa Hołowczyca, ale także Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pracownicy otrzymali specjalne naklejki, które mogli umieścić na tylnej szybie samochodów służbowych, ale również prywatnych. Chętnych do włączenia się w akcję nie brakowało. Naklejka, inspirowana barwami Dakaru i pojazdu Hołka, jest nie tylko elementem dekoracyjnym lecz jej głównym zadaniem jest wsparcie finansowe WOŚP. Każdy przejechany kilometr przez Krzysztofa Hołowczyca na Rajdzie Dakar, to większa wpłata na konto fundacji. PROCAM również dołoży swoją cegiełkę, zliczając kilometry, które pokonały samochody pracowników z naklejką na tylnej szybie.

To niesamowita okazja, aby razem tworzyć coś wyjątkowego – połączyć naszą pasję do motoryzacji z działalnością na rzecz tych, którzy potrzebują naszej pomocy – wskazał Michał Ciszak Prezes Zarządu PROCAM. Razem pokazujemy, że jako zespół PROCAM możemy nie tylko osiągać sukcesy w pracy, ale również mieć realny wpływ na otaczający nas świat – dodał Michał Ciszak.

Już po zakończonym Rajdzie Dakar firma Bio-Gen poinformowała, że w związku przejechaniem przez Team #AzotoPower łącznie 7 697 km w rajdzie sponsorzy przekazali na konto WOŚP kwotę 76 970 zł. Kwota wynika z wcześniejszej deklaracji wpłaty 10 zł za każdy rajdowy przejechany kilometr.

Aktywność  Bio-Gen i partnerów, która polegała na dodatkowym wsparciu WOŚP wpłatą 10 zł za każdy kilometr przejechany przez załogę Krzyśka Hołowczyca zasługuje na uznanie – stwierdził Jarosław Kot – rolnik z pomorza. Sam przyłączam się do dodatkowej akcji promującej zaangażowanie Teamu AzotoPower oraz pracowników PROCAM we wsparcie WOŚP – dodał pan Jarosław po naklejeniu na swoje auto oznaczenie wsparcia dla WOŚP.

32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia. Warto dodać, że firma Bio-Gen od wielu lat angażuje się w tą cudowną akcję, licytując Złote Serduszka oraz pomagając na dziesiątki innych sposobów. To właśnie do firmy Bio-Gen należy historyczny rekord licytacji Złotego Serca za 1,2 mln zł. W tym roku Bio-Gen również zapowiedział udział w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców. Czy padnie kolejny rekord? Przekonamy się już w weekend.

W niedzielę 28 stycznia zapraszamy do łódzkiej Manufaktury, gdzie mieścić się będzie wspólny sztab WOŚP firm Bio-Gen, Bio-Lider i PROCAM. Podczas niedzielnego finału będzie można wylicytować m.in. przejazd rajdówką na prawym fotelu z naszym ambasadorem Krzysztofem Hołowczycem, który niedawno wrócił z Rajdu Dakar.