PROCAM Agronomia Sukcesu > Aktualności > Wydarzenia > Żegnamy założyciela PROCAM

Żegnamy założyciela PROCAM

Z wielkim smutkiem informujemy, że Tony White, główny udziałowiec naszej firmy oraz Executive Chairman of PROCAM Europe Limited nie żyje. Odszedł w pokoju otoczony miłością swojej rodziny w sobotę 15 sierpnia rano. Miał 78 lat.

Wielu z nas i naszych dostawców znało Toniego osobiście i darzyło go sympatią. On zawsze z pasją i wzruszeniem wypowiadał się o przyjaciołach z Polski. Będzie nam bardzo Toniego brakowało!

Przekazując tą smutną wiadomość jednocześnie zapewniamy Państwa o przyszłości PROCAM.

Tony był niezwykle dumny z tego, że stworzył PROCAM – jedną z największych prywatnych firm agronomicznych w Europie, zatrudniającą ponad 600 osób, o obrotach powyżej 300 milionów funtów w Polsce i Wielkiej Brytanii.

Aby upewnić się, że jego główne marzenie będzie kontynuowane, zaplanował już długoterminową przyszłość firmy. Tony chciał, aby firma pozostała niezależna i dlatego zapewnił silną i doświadczoną strukturę zarządczą zarówno w Polsce jak i w Wielkiej Brytanii.

W 2019 roku PROCAM obchodził 40-lecie istnienia w Wielkiej Brytanii i 15-lecie w Polsce. To dowód na to, że jest zbudowany na solidnych podstawach. PROCAM będzie nadal niezależną firmą skoncentrowaną na ludziach, która zapewnia najwyższej jakości usługi agronomiczne naszym klientom.

Jeśli czujecie Państwo potrzebę złożenia kondolencji rodzinie istnieje taka możliwość pod załączonym linkiem: Księga Kondolencyjna.

 

Z poważaniem,
Michał Ciszak
Prezes PROCAM Polska