PROCAM Agronomia Sukcesu > Aktualności > Aktualności > Zimowa Konferencja Agronomiczna PROCAM w Kołobrzegu

Zimowa Konferencja Agronomiczna PROCAM w Kołobrzegu

20 stycznia odbyła się Konferencja Agronomiczna w Kołobrzegu dla producentów rolnych z Wielkopolski.

Doradcy PROCAM zaprezentowali technologie ochrony i nawożenia oraz ofertę nasion kukurydzy na sezon 2023 opartą na produktach czołowych producentów:  Adob, Adama, BASF, Bayer, Belchim, Bio-Lider, Ciech, Corteva, Cropthetics, FMC, LG, Lidea, SDP, Syngenta, Synthos Agro. Omówiono ubiegły sezon i podsumowano wyniki plonowania w ramach Ligi Mistrzów Plonowania.

Specjaliści z PROCAM zaprezentowali również pełną ofertę produktów mikrobiologicznych z firmy „BIOLider, naturalnie z BIOGEN”, to jest: AzotoPower wiążący azot z powietrza oraz FosfoPower uruchamiający niedostępny dla roślin fosfor z gleby. Do poprawy skuteczności zabiegów ochrony roślin, PROCAM w swojej ofercie posiada produkty takie jak: Isotak Max oraz adiuwanty z serii Hurricane. W kwestii odżywiania roślin na spotkaniach przedstawiono ponadto gamę nawozów PROSAN z firmy FCA.

PROCAM nie tylko na polach. Specjaliści z sekcji PROCAM Garden przygotowali specjalny wykład o zagrożeniach i bezpieczeństwie ogrodów, który cieszył się największym zainteresowaniem szczególnie wśród Pań – opiekunek swoich przydomowych ogródków.

W cyklu spotkań z klientami gościliśmy również Krzysztofa Hołowczyca, polskiego kierowcę rajdowego, który pod sztandarem firm BIOGEN, BIOLider i PROCAM, weźmie udział w rajdzie Dakar 2024.

Zapraszamy do kontaktu z Doradcami PROCAM.