O nas

PROCAM Polska Sp. z o.o. jest spółką funkcjonującą w oparciu o model angielskiej firmy ProCam UK Limited działającej w sektorze dystrybucji środków ochrony roślin oraz doradztwa agronomicznego. Firma prowadzi aktywną działalność handlową i doradczą od 2004 roku.

Działalność firmy w Polsce obejmuje doradztwo z zakresu uprawy i ochrony roślin rolniczych i ogrodniczych, a także wymianę barterową, skup płodów rolnych (zboże, rzepak, kukurydza) oraz sprzedaż i dystrybucję: 

• środków ochrony roślin,
• nawozów i biostymulatorów,
• materiału siewnego roślin uprawnych. 

Usługi i sprzedaż świadczone są na terenie całej Polski poprzez sieć oddziałów wyposażonych w magazyny, a także bezpośrednio przez przedstawicieli handlowych i agronomów posiadających wiedzę teoretyczną i praktyczną, będących specjalistami w sprawach uprawy i ochrony roślin rolniczych i ogrodniczych.

Na rynku firma akcentuje swoją działalność doradczą jako wartość dodaną do oferowanych produktów, która pozwala tworzyć rozwiązania w zależności od problemów występujących na polu w procesie produkcji rolnej u danego Klienta.

Dzięki wiedzy z zakresu szeroko pojętej agronomii – doradztwa w uprawie i ochronie roślin, znajomości potrzeb i możliwości rynku od strony dostawców oraz konsumentów, a także rozciągnięciu w dłuższym czasie planowania działań podejmujemy różne inicjatywy, które służą rozwiązywaniu problemów z jakimi na co dzień borykają się rolnicy i ogrodnicy.

Od 2013 roku firma wydaje kwartalnik Agronomia Sukcesu, do którego artykuły tworzą wybitni specjaliści z agronomicznego świata nauki.

PROCAM

biuro@procam.pl biuro@procam.pl biuro@procam.pl biuro@procam.pl biuro@procam.pl

Polecamy

procam_prosan_250x250px_0001.jpg
 
Serwis nie zbiera w sposób automatyczny informacji, za wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies, które niezbędne są do rozpoznawania użytkowników, zapamiętywania ustawień, przetrzymywania parametrów sesji, lepszego dopasowania Serwisu do użytkowników. Jeśli zapoznałeś się z tą informacją kliknij ZAMKNIJ.