Nawozy

Nawozy rolnicze

W ofercie firmy PROCAM Polska znajdziecie szeroki wybór nawozów dostępnych nie tylko na rynku krajowym, ale i światowym. Produkty te dzielą się na nawozy mineralne, takie jak nawozy azotowe, potasowe, fosforowe i wieloskładnikowe, oraz wapno nawozowe w formach węglanowych i tlenkowych lub ich mieszaninach, w tym nawozy doglebowe i dolistne. Ponadto w asortymencie dostępne są nawozy specjalistyczne do produkcji warzyw, owoców, kwiatów, drzew i krzewów ozdobnych.

Oferta nawozów firmy PROCAM Polska

W katalogu znajdziecie różne wielkości opakowań nawozów: tzw. Big Bag oraz worki, a także nawozy wysoko konfekcjonowane. Dostępne są nawozy w płynie oraz w formie granulatu. W ofercie tego dystrybutora są również rolnicze nawozy specjalistyczne, które w składzie mają żywe organizmy w postaci grzybów i bakterii, których głównym celem jest poprawa życia biologicznego gleby. Pozwala to na mineralizację składników z form nieprzyswajalnych, a gromadzonych w glebie przez lata.

Firma PROCAM Polska tylko w małym zakresie dysponuje własnymi magazynami, które przeznaczone są pod nawozy specjalistyczne i zawierające żywe mikroorganizmy. Pozostałe nawozy dolistne oraz biostymulatory i adiuwanty dojeżdżają na potrzeby klientów bezpośrednio od producentów i importerów. Logistyka dostaw dzięki współpracy z licznymi spedycjami oraz posiadaniu własnego transportu pozwala realizować zamówienia nawet w 24 godziny.

Zachęcamy do zapoznania się z profilami naszych dostawcówm.in. firmy FCA, Bio Lider naturalnie z BioGen, ADOB czy Grupą Azoty.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 28