PROCAM Agronomia Sukcesu > Aktualności > Bez kategorii > Europejskie Forum Rolnicze w Jasionce

Europejskie Forum Rolnicze w Jasionce

Europejskie Forum Rolnicze w Jasionce to  to rozwinięcie formuły międzynarodowej konferencji rolniczej, organizowanej przez Fundację EFRWP od 2011 w Jasionce k. Rzeszowa. Firma BIO-GEN to partner strategiczny VI edycji Europejskie Forum Rolnicze. W ciągu 34 lat działalności udało jej się osiągnąć pozycję jednego z wiodących producentów preparatów mikrobiologicznych na świecie. W jej ofercie znaleźć można ponad 40 preparatów biologicznych o różnym przeznaczeniu, w tym do wspierania nawożenia oraz rewitalizacji gleby, a także probiotyki dla zwierząt oraz utylizatory nieczystości organicznych. Co ważne, wszystkie produkty BIO-GEN są bezpieczne dla ludzi i środowiska.

W trakcie forum odbyły się panele eksperckie:

– Success Story – Jarosław Peczka właściciel Bio-Gen i współwłaściciel Bio-Lider i PROCAM oraz Adrian Chyła – Dyrektor Działu Nawozów w PROCAM dzielili się doświadczeniem w zakresie prowadzenia biznesu, od pierwszych dni powstania firmy po chwilę obecną.

– Kobiety w rolnictwie – jaka jest ich rola w firmach rolniczych oraz jak promować ich obecność w agrobiznesie. W debacie brała udział Pani Prezes BIO-GEN Ewa Kaniowicz.