PROCAM Agronomia Sukcesu > Aktualności > Aktualności > Komunikat od Doradców PROCAM GARDEN.

Komunikat od Doradców PROCAM GARDEN.

W skład ogrodów ozdobnych wokół domostw bardzo często wchodzą małe sady, ale także warzywniki z marchwią, pietruszką czy warzywami kapustnymi tak chętnie zjadanymi przez nasze dzieci, ale nie tylko. Doradcy PROCAM GARDEN sygnalizują tak jak na roślinach ozdobnych tak i na warzywach bardzo często występujące różnego rodzaju szkodniki. Od gąsienic motyli chociażby jak bielinek kapustnik, bielinek rzepnik, piętnówki czy różnego rodzaju rolnice. Bardzo trudnymi do zwalczania szkodnikami na warzywach szczególnie warzywach korzeniowych są różnego rodzaju nicienie w tym nicienie wolnożyjące jak i guzaki. Oprócz szkodników warzywa są bardzo chętnie infekowane przez licznie występujące szczególnie na jesieni choroby jak szara pleśń czy sucha zgnilizna kapustnych nie zapominając o chorobach bakteryjnych. Mając na uwadze produkcję zdrową warzyw, które trafiają na nasz stół Doradcy PROCAM GARDEN proponują zastosować  preparaty biologiczne, bakteryjne jak BaktoTARCZA czy Eruca oraz bardzo skuteczne w działaniu Nicienie STOP.

Artykuł nie zawiera wszystkich informacji. Wiele szczegółów technicznych, które wymagają indywidualnego podejścia w zależności od warunków pogodowych, wysianej odmiany i charakterystyki pola, na którym znajduje się plantacja. Zapraszamy do współpracy z doradcami PROCAM, którzy indywidualnie podejdą do Państwa upraw.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa, o których mowa na etykiecie.