PROCAM Agronomia Sukcesu > Aktualności > Aktualności > Konferencja Agronomiczna PROCAM dla klientów z Regionu Pomorze we współpracy z Doradcami PROCAM oddziałów Tczew i Słupsk.

Konferencja Agronomiczna PROCAM dla klientów z Regionu Pomorze we współpracy z Doradcami PROCAM oddziałów Tczew i Słupsk.

Dnia 26 stycznia w Sopocie odbyła się Konferencja Agronomiczna PROCAM dla klientów z Regionu Pomorze we współpracy z Doradcami PROCAM oddziałów Tczew i Słupsk.

Konferencję rozpoczął i prowadził  Dyrektor Regionu Radosław Ogrodnik, następnie o działaniach firmy, które miały miejsce przez ostatnie 20 lat podsumował Prezes Zarządu PROCAM Michał Ciszak.

„Bo u nas jutro zaczęło się wczoraj” tytuł prezentacji przedstawionej przez głównego prelegenta dr inż. Dariusza Wyczlinga, która zawierała wiele ciekawych materiałów dotyczących innowacyjnych rozwiązań z zakresu ochrony i nawożenia roślin na sezon 2024. W ramach Ligi Mistrzów Plonowania uroczyście wręczono certyfikat Panu Michałowi Słomskiemu, za  zdobycie na odmianie pszenicy Findus plonu 10,670 t/ha w sezonie 2023.

O nowoczesnym narzędziu dla klientów PROCAM, czyli Portalu Klienta omówiła Dyrektor Finansowa PROCAM Joanna Stachowska.

W trakcie przerwy klienci mieli możliwość porozmawiać z firmami wspierającymi tj.: Rovensa Next, Adob, Bio-Lider oraz Działem Obrotu Płodów Rolnych i odwiedzić specjalne stanowisko przy którym można było zdalnie zapisać się do Portalu Klienta. Oczywiście nie zabrakło wystawki przygotowanej przez Lekarza Roślin.

Wiedzę na temat nawożenia roślin w technologii PROCAM przedstawił  Michał Jędrzejewski z PROCAM, następnie o adiuwantach i produktach pomocniczych prezentacje omówił Arkadiusz Golon z firmy Rovensa Next.

Wykład o innowacyjnych nawozach w technologii 4.0 w tym dobrze znanym nawozie dolistnym Proleaf Max 4.0  wygłosił Krzysztof Zdrojewski z Adob.

O sygnalizacji 4.0 i rozwiązaniach satelitarnych temat przedstawił Mateusz Stankiewicz z firmy Wasat.

Specjalnie dla Pań zostały przygotowane artystyczne warsztaty malowania obrazów w których wyłoniono 5 prac konkursowych.

Podczas uroczystego balu pojawił się Gość Specjalny: Krzysztof Hołowczyc, który z zapałem zrelacjonował  przebieg Rajdu Dakar 2024 oraz odpowiedział publiczności na liczne pytania.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim za udział w konferencji i już wiosną widzimy się na polach – Doradcy PROCAM z Pomorza.