PROCAM Agronomia Sukcesu > Rozwiązania > Zalecenia agrotechniczne i programy ochrony roślin > Ochrona zbóż w PROCAM Alert – na co zwrócić uwagę w najbliższych dniach na plantacjach ozimin.

Ochrona zbóż w PROCAM Alert – na co zwrócić uwagę w najbliższych dniach na plantacjach ozimin.

Zabiegi T1 w pierwszej kolejności wykonujemy w jęczmieniu następnie w życie i pszenżycie, pszenicach wcześnie sianych. Sprawdzone rozwiązania fungicydowe to Input 460 EC, Halny 200 EC, Tenore 400 EW, Vangard 75 WG, Artemis 450 EC. Nie zapominajmy o prawidłowej regulacji łanów do dyspozycji mamy Stabilan 750 SL, Moddus 250 EC, Cuadro NT 250 EC Więcej szczegółowych informacji w materiale przygotowanym przez Grupę Techniczną PROCAM. Pamiętajmy o tworzeniu bezpiecznych mieszanin – godny uwagi adiuwant i kondycjoner Isotak MAX.

Zapraszamy do kontaktu z doradcami PROCAM.

Subskrybuj nas na Youtube.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa, o których mowa na etykiecie.