PROCAM Agronomia Sukcesu > Aktualności > Aktualności > Brytyjski tygodnik rolniczy Farmers Weekly o rolnictwie w Polsce.

Brytyjski tygodnik rolniczy Farmers Weekly o rolnictwie w Polsce.

W wydaniu tygodnika Farmers Weekly pojawił się ciekawy artykuł o rolnictwie w Polsce. W publikacji zaprezentowano podejście gospodarstw na pomorzu wdrażających od wielu lat zasady rolnictwa zrównoważonego. Doradcy  PROCAM mają duże doświadczenie co do wdrażania innowacyjnych rozwiązań mikrobiologicznych, które są produkowane przez polską firmę biotechnologiczną Bio-Lider naturalnie z Bio-Gen.

W związku z licznymi ograniczeniami stosowania ŚOR oraz obostrzeń nawozowych producenci rolni w Polsce szukają sprawdzonych rozwiązań. Firma PROCAM ma duże doświadczenie w badaniu i wdrażaniu biologicznych rozwiązań.

Dobór odpowiedniej odmiany nasion zbóż oraz rzepaku to pierwszy krok do uzyskania wysokich plonów, dbanie o glebę to ważny aspekt produkcji roślinnej, stosowanie bakterii przyspieszających mineralizację oraz rewitalizacje gleby – preparat mikrobiologiczny Rewital Pro+ gwarantuje ograniczenie chorobotwórczych ognisk w glebie oraz poprawia strukturę i stosunki wodno-powietrzne.  Gwałtowny wzrost cen nawozów azotowych zwiększył zapotrzebowanie na innowacyjne rozwiązania biologiczne – AzotoPower bakteryjny preparat nawozowy.

Wysokie i powtarzalne plony na polach produkcyjnych świadczą o słuszności stosowanych rozwiązań PROCAM w wielu gospodarstwach na terenie całego kraju. Zapraszamy do artykułu.