PROCAM Agronomia Sukcesu > Zdobądź stypendium naukowe

Zdobądź stypendium naukowe

Zdobądź stypendium naukowe do elitarnego liceum w Gdańsku!

PROCAM Polska – jeden z wiodących dystrybutorów środków ochrony roślin, nasion i nawozów w Polsce. Już od 15 lat wdrażamy najlepsze rozwiązania dla polskiego rolnictwa dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników, którzy każdego dnia dobierają optymalne rozwiązania do warunków panujących na polach Naszych Klientów.

Świadomość, że to ludzie, nie procesy, są kluczem do sukcesu, skłania nas do angażowania się w działania mające na celu aktywizację dzieci i młodzieży z terenów wiejskich. Postanowiliśmy ufundować stypendium naukowe w Gdańskim Liceum Autonomicznym – stypendium obejmuje czesne oraz możliwość zakwaterowania na 4-ro letni okres nauki w szkole średniej.

Wierzymy, że każde dziecko ma prawo do równego startu i liczymy, że tym programem przyczynimy się do wyrównania szans edukacyjnych

Regulamin Programu Stypendialnego


4 kroki w stronę lepszej przyszłości

Jeżeli mieszkasz w małej miejscowości (do 30 tys. mieszkańców) i nauka to Twoja pasja:

1. Kliknij i wypełnij formularz rejestracyjny do 27.03.2020;
2. Czekaj na termin rozmowy;
3. Na spotkaniu opowiedz nam dlaczego to właśnie do Ciebie powinno trafić stypendium;
4. Ucz się w najlepszym liceum w Trójmieście od września 2020 do czerwca 2024.

Gdańskie Liceum Autonomiczne zostało założone w 1989 r. przez Gdańską Fundację Oświatową.

Rokrocznie uzyskuje tytuł złotej szkoły w rankingu najlepszych polskich liceów publikowanym przez fundację Perspektywy.

W 2019 roku uplasowało się na pierwszym miejscu w Gdańsku. Absolwenci GLA osiągają znakomite wyniki z egzaminów maturalnych i podejmują studia na wymarzonych kierunkach. Szkoła współpracuje z trójmiejskimi uczelniami wyższymi oraz przygotowuje uczniów do brytyjskich i amerykańskich egzaminów językowych. Uczniowie oraz rodzice niezwykle cenią sobie atmosferę i klimat tej szkoły.