produkt-procam

Kwidzyńskie Warsztaty Polowe 10 maja 2018

Sezon w pełni rozkwita, więc doradcy PROCAM Polska przygotowali serię warsztatów polowych. Jedne z pierwszych odbyły się dla klientów oddziału Kwidzyn z Regionu Żuławy i Powiśle. Frekwencja i pogoda dopisały, każdy zainteresowany mógł zapoznać się z wzorcami ochrony roślin. Prócz wykfalifikowanych prelegentów firmy PROCAM wystąpili także goście – firmy SDP, ICB Pharma oraz BIO-GEN. Wystąpienia były w pełni profesjonalne, merytoryczne, a co najważniejsze – przystępne. Zaprezentowane zostało działanie preparatów DeliaSTOP oraz OstriniaSTOP, oraz przedstawiono czołowe odmiany pszenicy z o. Gustav, Pankratz czy Findus. Odbyły się też prelekcje o nawożeniu oraz ochronie zbóż i rzepaku.

Nie można także zapomnieć o wkładzie najmłodszych pracowników PROCAM w wydarzenie, którzy przygotowali ciekawe stanowisko lekarza roślin. Nie zbrakło także konkursów tematycznych – między innymi z wiedzy o produktach PROCAM.

Na koniec Doradcy przekazywali wskazówki co do najbliższych zabiegów ochrony roślin w zbożach T2 oraz zabiegach na rzepak, w tym podejściu do zwalczania zgnilizny twardzikowej oraz szkodników łuszczynowych.