przemowienie-zimowa-konferencja

I Zimowa Konferencja Agronomiczna 08 stycznia 2018

Za nami I Zimowa Konferencja Agronomiczna PROCAM 2018, która odbyła się 5 stycznia w Kołobrzegu, gościliśmy Klientów z Wielkopolski i Kujaw. Konferencja rozpoczęła się od przywitania gości przez Dyrektora Regionu PROCAM Bartosza Nowińskiego oraz Prezesa Zarządu PROCAM Michała Ciszaka, który przedstawił działalność firmy oraz Instytutu Praktycznej Agronomii PROCAM. Specjalista Agronomii Jarosław Suszek przedstawił ciekawą prezentacje na temat zwiększenia dochodowości z upraw pszenicy i rzepaku.

W ramach Instytutu Praktycznej Agronomii klienci otrzymali Katalog Agrofagów wydany przez Grupę Techniczną PROCAM. Niespodzianką dla gości była przeprowadzona Gra Agronomiczna, w której nie zabrakło rywalizacji i wymiany doświadczeń agrotechnicznych. W trakcie sesji posterowej były przeprowadzono liczne konkursy. W kuluarach tradycyjnie można było obejrzeć wystawę laboratorium lekarza roślin.

Podczas konferencji były obecne firmy fitofarmaceutyczne oraz nawozowe takie jak ADOB, BIO-GEN, FCA i SDP. Na koniec konferencji odbyło się losowanie nagród w Zimowej Loterii PROCAM podczas którego nie brakowało licznych emocji.