Burak

Poniższa oferta PROCAM Polska zawiera środki owadobójcze na buraki o wysokiej skuteczności działania oraz szerokim spektrum zwalczanych organizmów szkodliwych. W ofercie znaleźć można zarówno insektycydy na buraki cukrowe, jak również insektycydy na buraki pastewne. Oferta obejmuje także insektycydy na buraki ćwikłowe. Środki owadobójcze polecane przez firmę PROCAM przeznaczone są do zwalczania szkodników gryzących i kłująco-ssących. Preparaty te na szkodniki działają kontaktowo i żołądkowo, z kolei na roślinach systemicznie. Stosowanie insektycydów pozwoli na eliminację zagrożenia ze strony organizmów szkodliwych.

Wyświetlanie jednego wyniku

  • produkt-procam

    DECIS MEGA 50 EW

    DECIS MEGA 50 EW

    Decis Mega 50 EW jest środkiem owadobójczym w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczonym do zwalczania szkodników gryzących i kłująco-ssących w roślinach rolniczych, sadowniczych, warzywnych i ozdobnych. Na roślinie działa powierzchniowo.

    Środek przeznaczony do stosowana przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych, samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy sadowniczych oraz opryskiwaczy ręcznych.